Plynový gril s 2 hořáky Teesa BBQ 2000
Kód: GRLTSAGGA0003Detailní popis produktu
Plynový gril s 2 hořáky Teesa BBQ 2000| Barva | Stříbrná, Černá |
| Typ roštu | Ocel |
| Police | Ano |
| Vestavěný displej | Ne |
| Víčko | Ano |
| Výška | 1000 mm |
| Hloubka | 440 mm |
| Hmotnost | 9 kg |
| Šířka | 980 mm |
| Zdroj tepla | Plyn |
| Model | Grilování |
| Výkon varné zóny 1 | 2500 W |
| Počet varných zón | 2 zóna/zón |
| Výkon varné zóny 2 | 2500 W |
| Teploměr | Ne |
| Jednoduché čištění | Ano |
| Zapalovač hořáku | Tlačítko |
| Počet koleček | 2 kolo/kola |
| Nohy | Ano |
| Otočná kolečka | Ano |
| Typ ovládání | Otočné |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Gas grills |
|---|---|
| EAN: | 5901890034890 |
| Barva: | Stříbrná, Černá |
| Typ roštu: | Ocel |
| Police: | Ano |
| Vestavěný displej: | Ne |
| Víčko: | Ano |
| Výška: | 1000 mm |
| Hloubka: | 440 mm |
| Hmotnost: | 9 kg |
| Šířka: | 980 mm |
| Zdroj tepla: | Plyn |
| Model: | Grilování |
| Výkon varné zóny 1: | 2500 W |
| Počet varných zón: | 2 zóna/zón |
| Výkon varné zóny 2: | 2500 W |
| Teploměr: | Ne |
| Jednoduché čištění: | Ano |
| Zapalovač hořáku: | Tlačítko |
| Počet koleček: | 2 kolo/kola |
| Nohy: | Ano |
| Otočná kolečka: | Ano |
| Typ ovládání: | Otočné |
