Plynový gril s 1hořáky eesa BBQ 1000
Kód: GRLTSAGGA0004Detailní popis produktu
Plynový gril s 1hořáky eesa BBQ 1000| Barva | Stříbrná, Černá |
| Víčko | Ano |
| Typ roštu | Ocel |
| Vestavěný displej | Ne |
| Police | Ano |
| Hloubka | 470 mm |
| Hmotnost | 10,7 kg |
| Šířka | 990 mm |
| Výška | 1035 mm |
| Zdroj tepla | Plyn |
| Model | Grilování |
| Počet varných zón | 1 zóna/zón |
| Výkon varné zóny 1 | 3600 W |
| Teploměr | Ne |
| Otočná kolečka | Ano |
| Počet koleček | 2 kolo/kola |
| Zapalovač hořáku | Tlačítko |
| Nohy | Ano |
| Typ ovládání | Otočné |
| Jednoduché čištění | Ano |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Gas grills |
|---|---|
| EAN: | 5901890062480 |
| Barva: | Stříbrná, Černá |
| Víčko: | Ano |
| Typ roštu: | Ocel |
| Vestavěný displej: | Ne |
| Police: | Ano |
| Hloubka: | 470 mm |
| Hmotnost: | 10,7 kg |
| Šířka: | 990 mm |
| Výška: | 1035 mm |
| Zdroj tepla: | Plyn |
| Model: | Grilování |
| Počet varných zón: | 1 zóna/zón |
| Výkon varné zóny 1: | 3600 W |
| Teploměr: | Ne |
| Otočná kolečka: | Ano |
| Počet koleček: | 2 kolo/kola |
| Zapalovač hořáku: | Tlačítko |
| Nohy: | Ano |
| Typ ovládání: | Otočné |
| Jednoduché čištění: | Ano |
