Dráha Carrera Super Rally 4,9 m
Kód: POJCEAGIT0016Detailní popis produktu
Dráha Carrera Super Rally 4,9 m| Doporučené pohlaví | Chlapec/děvče |
| Minimální doporučený věk | 6 rok/roky |
| Kompatibilita značky | Carrera |
| Materiál | Plast |
| Barva | Modrá, Černá, Červená |
| Typ produktu | Sada vozidla a trati |
| Počet ovladačů | 2 |
| Hloubka | 680 mm |
| Délka dráhy | 4,9 m |
| Šířka | 1580 mm |
| Typ balení | Krabice |
| Počet přiložených vozidel | 2 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Garages and tracks |
|---|---|
| EAN: | 4007486624955 |
| Doporučené pohlaví: | Chlapec/děvče |
| Minimální doporučený věk: | 6 rok/roky |
| Kompatibilita značky: | Carrera |
| Materiál: | Plast |
| Barva: | Modrá, Černá, Červená |
| Typ produktu: | Sada vozidla a trati |
| Počet ovladačů: | 2 |
| Hloubka: | 680 mm |
| Délka dráhy: | 4,9 m |
| Šířka: | 1580 mm |
| Typ balení: | Krabice |
| Počet přiložených vozidel: | 2 |
