Dráha Carrera Spidey – It's Spidey Time! 2,4 m
Kód: POJCEAGIT0011Detailní popis produktu
Dráha Carrera Spidey – It's Spidey Time! 2,4 m| Doporučené pohlaví | Chlapec/děvče |
| Kompatibilita značky | Carrera |
| Barva | Červená, Modrá, Zelená |
| Typ produktu | Sada vozidla a trati |
| Minimální doporučený věk | 3 rok/roky |
| Počet herních ovladačů v balení | 2 |
| Materiál | Plast |
| Baterie | Ne |
| (cdm) Počet baterií (2) | 4 |
| Nutné baterie | Ano |
| Velikost baterie | LR14 |
| Délka dráhy | 2,4 m |
| Šířka | 930 mm |
| Hloubka | 450 mm |
| Typ balení | Krabice |
| Počet přiložených vozidel | 2 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Garages and tracks |
|---|---|
| EAN: | 4007486630499 |
| Doporučené pohlaví: | Chlapec/děvče |
| Kompatibilita značky: | Carrera |
| Barva: | Červená, Modrá, Zelená |
| Typ produktu: | Sada vozidla a trati |
| Minimální doporučený věk: | 3 rok/roky |
| Počet herních ovladačů v balení: | 2 |
| Materiál: | Plast |
| Baterie: | Ne |
| (cdm) Počet baterií (2): | 4 |
| Nutné baterie: | Ano |
| Velikost baterie: | LR14 |
| Délka dráhy: | 2,4 m |
| Šířka: | 930 mm |
| Hloubka: | 450 mm |
| Typ balení: | Krabice |
| Počet přiložených vozidel: | 2 |
