SPIN MASTER Paw Patrol 6065500 sada hraček
Kód: ZOGNONGIZ0001Detailní popis produktu
SPIN MASTER Paw Patrol 6065500 sada hraček| Doporučené pohlaví | Chlapec/děvče |
| Minimální doporučený věk | 3 rok/roky |
| Barva | Vícebarevný |
| Certifikace | CE |
| Hloubka | 70 mm |
| Kapacita | 150 ml |
| Hmotnost | 220 g |
| Výška | 130 mm |
| Šířka | 100 mm |
| Typ balení | Krabice |
| Nutné baterie | Ne |
| EU TSD varování | Nevhodné pro děti mladší 36 měsíců |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Games and fun |
|---|---|
| EAN: | 4823115910721 |
| Doporučené pohlaví: | Chlapec/děvče |
| Minimální doporučený věk: | 3 rok/roky |
| Barva: | Vícebarevný |
| Certifikace: | CE |
| Hloubka: | 70 mm |
| Kapacita: | 150 ml |
| Hmotnost: | 220 g |
| Výška: | 130 mm |
| Šířka: | 100 mm |
| Typ balení: | Krabice |
| Nutné baterie: | Ne |
| EU TSD varování: | Nevhodné pro děti mladší 36 měsíců |
