Topeshop REGAŁ G9040 věšák na zahradní nářadí Volně stojící Pozinkovaná ocel, MDF
Kód: POLTOHMET0001Detailní popis produktu
Topeshop REGAŁ G9040 věšák na zahradní nářadí Volně stojící Pozinkovaná ocel, MDF| Počet oddílů | 5 |
| Materiál | MDF, Pozinkovaná ocel |
| Barva | Stříbrná |
| Způsob uchycení | Volně stojící |
| Maximální nosnost | 875 kg |
| Hloubka | 400 mm |
| Výška | 1800 mm |
| Šířka | 900 mm |
| Hmotnost | 13 kg |
| Výška balení | 60 mm |
| Šířka balení | 405 mm |
| Hloubka balení | 910 mm |
| Obsah soupravy | Montážní návod x1, Veškeré potřebné montážní příslušenství, Knihovna x1, Ochranné krytky |
| Počet balení | 1 |
| Varování | Ujistěte se, že je polička správně umístěna, aby nedošlo k pádu., Uchovávejte mimo dosah zdrojů otevřeného ohně., Nepřetěžujte police, dodržujte doporučení pro maximální zatížení. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Furniture shelves |
|---|---|
| EAN: | 5902838468678 |
| Počet oddílů: | 5 |
| Materiál: | MDF, Pozinkovaná ocel |
| Barva: | Stříbrná |
| Způsob uchycení: | Volně stojící |
| Maximální nosnost: | 875 kg |
| Hloubka: | 400 mm |
| Výška: | 1800 mm |
| Šířka: | 900 mm |
| Hmotnost: | 13 kg |
| Výška balení: | 60 mm |
| Šířka balení: | 405 mm |
| Hloubka balení: | 910 mm |
| Obsah soupravy: | Montážní návod x1, Veškeré potřebné montážní příslušenství, Knihovna x1, Ochranné krytky |
| Počet balení: | 1 |
| Varování: | Ujistěte se, že je polička správně umístěna, aby nedošlo k pádu., Uchovávejte mimo dosah zdrojů otevřeného ohně., Nepřetěžujte police, dodržujte doporučení pro maximální zatížení. |
