Electrolux M3OCS301 Trouba/sporák 500 ml
Kód: AGAELCPIA0021Detailní popis produktu
Electrolux M3OCS301 Trouba/sporák 500 ml| Materiál | Manuální pumpička |
| Typ dávkovače | Sprej |
| Barva | Šedá |
| Model | Odstraňovač mastnoty |
| Kapacita | 500 ml |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Typ zařízení | Trouba/sporák |
| Šířka | 100 mm |
| Hloubka | 50 mm |
| Hmotnost | 580 g |
| Výška | 232 mm |
| H-věty o zdraví | H319: Způsobuje vážné podráždění očí |
| Obecné P-věty | P102: Uchovávejte mimo dosah dětí., P101: If medical advice is needed; have product container or label at hand. |
| Výstražné piktogramy | GHS07: Škodlivý |
| Další standardní věty o nebezpečnosti EU | EUH208: Contains sensitizing substance. May produce an allergic reaction |
| P-věty pro případ reakce | P337+P313: If eye irritation persists: Get medical advice/attention. |
| P-věty | P264: Po manipulaci důkladně omyjte …., P280: Používejte ochranné rukavice/ochranný oděv/ochranné brýle/obličejový štít. |
| Signální slovo | Varování |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | For ovens - accessories |
|---|---|
| EAN: | 7333394077147 |
| Materiál: | Manuální pumpička |
| Typ dávkovače: | Sprej |
| Barva: | Šedá |
| Model: | Odstraňovač mastnoty |
| Kapacita: | 500 ml |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
| Typ zařízení: | Trouba/sporák |
| Šířka: | 100 mm |
| Hloubka: | 50 mm |
| Hmotnost: | 580 g |
| Výška: | 232 mm |
| H-věty o zdraví: | H319: Způsobuje vážné podráždění očí |
| Obecné P-věty: | P102: Uchovávejte mimo dosah dětí., P101: If medical advice is needed; have product container or label at hand. |
| Výstražné piktogramy: | GHS07: Škodlivý |
| Další standardní věty o nebezpečnosti EU: | EUH208: Contains sensitizing substance. May produce an allergic reaction |
| P-věty pro případ reakce: | P337+P313: If eye irritation persists: Get medical advice/attention. |
| P-věty: | P264: Po manipulaci důkladně omyjte …., P280: Používejte ochranné rukavice/ochranný oděv/ochranné brýle/obličejový štít. |
| Signální slovo: | Varování |
