Electrolux E9OOAF11 Obdélníkový
Kód: AGAELCPIA0010Detailní popis produktu
Electrolux E9OOAF11 Obdélníkový| Nepřilnavý povrch | Ano |
| Barva | Černá |
| Vhodné pro pečení | Univerzální |
| Správné použití | Trouba |
| Tvar | Obdélníkový |
| Hloubka | 25 mm |
| Šířka | 385 mm |
| Výška | 465 mm |
| Varování | Uchovávejte mimo dosah dětí., Výrobek instalujte v souladu s návodem k použití., Vyhněte se přímému kontaktu s komponenty trouby při vysokých teplotách. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | For ovens - accessories |
|---|---|
| EAN: | 7332543784639 |
| Nepřilnavý povrch: | Ano |
| Barva: | Černá |
| Vhodné pro pečení: | Univerzální |
| Správné použití: | Trouba |
| Tvar: | Obdélníkový |
| Hloubka: | 25 mm |
| Šířka: | 385 mm |
| Výška: | 465 mm |
| Varování: | Uchovávejte mimo dosah dětí., Výrobek instalujte v souladu s návodem k použití., Vyhněte se přímému kontaktu s komponenty trouby při vysokých teplotách. |
