TRIXIE Doggy Pick Up - Sáčky na výkaly - 8x20
Kód: DLZTXEHIP0053Detailní popis produktu
TRIXIE Doggy Pick Up - Sáčky na výkaly - 8x20| Kategorie produktu | Sáčky na trus |
| Rozsah hmotnosti | 201 g - 499 g |
| Hmotnost | 220 g |
| Doporučeno pro druh domácího mazlíčka | Pes |
| Typ zvířete | Pes |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Materiál | Plast |
| Typ produktu | Sáčky na trus |
| Sezónní nabídka | Léto s vaším domácím mazlíčkem, Jarní |
| Počet kusů v balení | 160 kusů |
| Varování | Pravidelně kontrolujte stav výrobku, abyste předešli náhodnému zranění zvířete., Uchovávejte mimo dosah dětí., Během používání přípravku nenechávejte zvíře bez dozoru. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | For a walk |
|---|---|
| EAN: | 4011905228440 |
| Kategorie produktu: | Sáčky na trus |
| Rozsah hmotnosti: | 201 g - 499 g |
| Hmotnost: | 220 g |
| Doporučeno pro druh domácího mazlíčka: | Pes |
| Typ zvířete: | Pes |
| Kategorie: | Pro vašeho psa |
| Materiál: | Plast |
| Typ produktu: | Sáčky na trus |
| Sezónní nabídka: | Léto s vaším domácím mazlíčkem, Jarní |
| Počet kusů v balení: | 160 kusů |
| Varování: | Pravidelně kontrolujte stav výrobku, abyste předešli náhodnému zranění zvířete., Uchovávejte mimo dosah dětí., Během používání přípravku nenechávejte zvíře bez dozoru. |
