Montis Bateryjna latarka nagłowna z sensorem MT002 Červená, Černá Čelovka LED
Kód: OSWMNSLAT0007Detailní popis produktu
Montis Bateryjna latarka nagłowna z sensorem MT002 Červená, Černá Čelovka LED| Typ baterie | Alkalický, AAA |
| Počet baterií | 2 |
| Akumulátor | Ne |
| Typ svítilny | Čelovka |
| Barva | Černá, Červená |
| Základní materiál | ABS umělá hmota, Plast, Guma |
| Hloubka | 40 mm |
| Výška | 35 mm |
| Hmotnost | 50 g |
| Šířka | 60 mm |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Záruční doba | 2 rok/roky |
| Návod na použití | Ano |
| Baterie | Ne |
| Pouzdro na přenášení | Ne |
| USB nabíječka součástí | Ne |
| AC adaptér | Ne |
| Režimy svítilny | Nejvyšší, Režim blikání, Režim SOS, Střední, Nízký |
| Výkon lampy | 3 W |
| Typ lampy | LED |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Flashlights |
|---|---|
| EAN: | 5901811403521 |
| Typ baterie: | Alkalický, AAA |
| Počet baterií: | 2 |
| Akumulátor: | Ne |
| Typ svítilny: | Čelovka |
| Barva: | Černá, Červená |
| Základní materiál: | ABS umělá hmota, Plast, Guma |
| Hloubka: | 40 mm |
| Výška: | 35 mm |
| Hmotnost: | 50 g |
| Šířka: | 60 mm |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
| Záruční doba: | 2 rok/roky |
| Návod na použití: | Ano |
| Baterie: | Ne |
| Pouzdro na přenášení: | Ne |
| USB nabíječka součástí: | Ne |
| AC adaptér: | Ne |
| Režimy svítilny: | Nejvyšší, Režim blikání, Režim SOS, Střední, Nízký |
| Výkon lampy: | 3 W |
| Typ lampy: | LED |
