Montis Akumulatorowa latarka nagłowna z sensorem MT001 Černá Čelovka LED
Kód: OSWMNSLAT0006Detailní popis produktu
Montis Akumulatorowa latarka nagłowna z sensorem MT001 Černá Čelovka LED| Typ baterie | Lithium-polymerová (LiPo), Zabudovaná baterie |
| Kapacita baterie | 1200 mAh |
| Napětí baterie | 3,7 V |
| Počet baterií | 1 |
| Akumulátor | Ano |
| Barva | Černá |
| Základní materiál | Plast, Guma, ABS (akrylonitril-butadien-styren) |
| Typ ovládání | Knoflíky, Detektor pohybu |
| Typ svítilny | Čelovka |
| Šířka | 60 mm |
| Hloubka | 40 mm |
| Výška | 35 mm |
| Hmotnost | 74 g |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Záruční doba | 2 rok/roky |
| Návod na použití | Ano |
| Pouzdro na přenášení | Ne |
| Baterie | Ano |
| USB nabíječka součástí | Ne |
| Dodávané kabely | USB |
| Výkon lampy | 3 W |
| Typ lampy | LED |
| Režimy svítilny | Režim SOS, Nejvyšší, Režim blikání, Střední, Nízký |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Flashlights |
|---|---|
| EAN: | 5901811403514 |
| Typ baterie: | Lithium-polymerová (LiPo), Zabudovaná baterie |
| Kapacita baterie: | 1200 mAh |
| Napětí baterie: | 3,7 V |
| Počet baterií: | 1 |
| Akumulátor: | Ano |
| Barva: | Černá |
| Základní materiál: | Plast, Guma, ABS (akrylonitril-butadien-styren) |
| Typ ovládání: | Knoflíky, Detektor pohybu |
| Typ svítilny: | Čelovka |
| Šířka: | 60 mm |
| Hloubka: | 40 mm |
| Výška: | 35 mm |
| Hmotnost: | 74 g |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
| Záruční doba: | 2 rok/roky |
| Návod na použití: | Ano |
| Pouzdro na přenášení: | Ne |
| Baterie: | Ano |
| USB nabíječka součástí: | Ne |
| Dodávané kabely: | USB |
| Výkon lampy: | 3 W |
| Typ lampy: | LED |
| Režimy svítilny: | Režim SOS, Nejvyšší, Režim blikání, Střední, Nízký |
