BLACK DIAMOND Spot 400 Černá, Olivový Čelovka
Kód: SURBL1LAA0026Detailní popis produktu
BLACK DIAMOND Spot 400 Černá, Olivový Čelovka| Kód mezinárodní ochrany (IP) | IPX8 |
| Voděodolný | Ano |
| Vodotěsné až do | 1,1 m |
| Typ baterie | Alkalická/Li-Ion, AAA |
| Akumulátor | Ano |
| Počet baterií | 3 |
| Kapacita baterie | 1500 mAh |
| Barva | Černá, Olivový |
| Nastavitelný popruh na hlavu | Ano |
| Typ svítilny | Čelovka |
| Hmotnost | 44,5 g |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Návod na použití | Ano |
| Baterie | Ano |
| Počet baterií v ceně | 3 kusů |
| Varování | Zabraňte kontaktu svítilny s vodou, pokud není vodotěsná., Neuchovávejte svítilny v blízkosti zdrojů tepla., Baterie by neměly být ponechány v zařízení po delší dobu bez použití. |
| Noční vidění | Ano |
| Režimy svítilny | Nejvyšší, Nízký, Střední, Režim blikání, Noční režim |
| Minimální dosah světla | 12 m |
| Stmívatelné | Ano |
| Maximální dosah světla | 100 m |
| Svítivost | 400 lm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Flashlights and accessories |
|---|---|
| EAN: | 793661519751 |
| Kód mezinárodní ochrany (IP): | IPX8 |
| Voděodolný: | Ano |
| Vodotěsné až do: | 1,1 m |
| Typ baterie: | Alkalická/Li-Ion, AAA |
| Akumulátor: | Ano |
| Počet baterií: | 3 |
| Kapacita baterie: | 1500 mAh |
| Barva: | Černá, Olivový |
| Nastavitelný popruh na hlavu: | Ano |
| Typ svítilny: | Čelovka |
| Hmotnost: | 44,5 g |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
| Návod na použití: | Ano |
| Baterie: | Ano |
| Počet baterií v ceně: | 3 kusů |
| Varování: | Zabraňte kontaktu svítilny s vodou, pokud není vodotěsná., Neuchovávejte svítilny v blízkosti zdrojů tepla., Baterie by neměly být ponechány v zařízení po delší dobu bez použití. |
| Noční vidění: | Ano |
| Režimy svítilny: | Nejvyšší, Nízký, Střední, Režim blikání, Noční režim |
| Minimální dosah světla: | 12 m |
| Stmívatelné: | Ano |
| Maximální dosah světla: | 100 m |
| Svítivost: | 400 lm |
