ADATA UV220 USB paměť 64 GB USB Typ-A 2.0 Černá, Modrá
Kód: PAMADTFLD0077Detailní popis produktu
ADATA UV220 USB paměť 64 GB USB Typ-A 2.0 Černá, Modrá| Barva | Černá |
| Formát | Kluzné |
| Certifikace | RoHS, CE, FCC, VCCI |
| Hmotnost | 7,5 g |
| Výška | 10,2 mm |
| Šířka | 19,5 mm |
| Hloubka | 55 mm |
| Výška balení | 10,3 mm, 260 mm |
| Šířka balení | 114,3 mm, 223 mm |
| Hloubka balení | 101,6 mm |
| Hmotnost včetně balení | 15,93 g |
| Ochrana heslem | Ne |
| Přístup zabezpečený přes PIN | Ne |
| Čtečka otisků prstů | Ne |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows 10 Education, Windows 10 Pro, Windows 7 Ultimate, Windows Vista Enterprise x64, Windows Vista Ultimate, Windows 7 Home Basic, Windows 8 Enterprise, Windows Vista Business, Windows Vista Home Premium, Windows 7, Windows Vista Home Basic x64, Windows Vista Ultimate x64, Windows 7 Home Basic x64, Windows Vista, Windows 7 Starter x64, Windows 8 Pro, Windows 8, Windows 7 Home Premium, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 IOT Core, Windows Vista Home Premium x64, Windows 8.1 Enterprise, Windows 10 Home, Windows 10 Pro x64, Windows Vista Business x64, Windows Vista Home Basic, Windows 10 Enterprise, Windows Vista Enterprise, Windows 8 x64, Windows 8.1 Pro, Windows 10 Home x64, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8 Pro x64, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Enterprise x64, Windows 7 Starter, Windows 8.1 x64, Windows 8 Enterprise x64, Windows 10, Windows 8.1, Windows 8.1 Pro x64, Windows 7 Enterprise, Windows 10 Education x64 |
| USB verze | 2.0 |
| Rozhraní zařízení | USB Typ-A |
| Kompatibilní s Mac OS | Ano |
| Podporované operační systémy Linux | Ano |
| Kapacita | 64 GB |
| Podporované operační systémy Mac | Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS 9.1, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.2 Jaguar, Mac OS X 10.0 Cheetah, Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.4 Tiger, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS 9.2, Mac OS X 10.9 Mavericks, Mac OS X 10.1 Puma, Mac OS X 10.5 Leopard, Mac OS X 10.3 Panther |
| Popruhový držák | Ano |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Objem velkoobchodního balení | 20104,96 cm³ |
| Délka vnějšího kartonu | 347 mm |
| Váha hlavního obalu | 4,42 kg |
| Množství na kartonové balení | 200 kusů |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | FlashDrives |
|---|---|
| EAN: | 4713218462763 |
| Barva: | Černá |
| Formát: | Kluzné |
| Certifikace: | RoHS, CE, FCC, VCCI |
| Hmotnost: | 7,5 g |
| Výška: | 10,2 mm |
| Šířka: | 19,5 mm |
| Hloubka: | 55 mm |
| Výška balení: | 10,3 mm, 260 mm |
| Šířka balení: | 114,3 mm, 223 mm |
| Hloubka balení: | 101,6 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 15,93 g |
| Ochrana heslem: | Ne |
| Přístup zabezpečený přes PIN: | Ne |
| Čtečka otisků prstů: | Ne |
| Podporované operační systémy Windows: | Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows 10 Education, Windows 10 Pro, Windows 7 Ultimate, Windows Vista Enterprise x64, Windows Vista Ultimate, Windows 7 Home Basic, Windows 8 Enterprise, Windows Vista Business, Windows Vista Home Premium, Windows 7, Windows Vista Home Basic x64, Windows Vista Ultimate x64, Windows 7 Home Basic x64, Windows Vista, Windows 7 Starter x64, Windows 8 Pro, Windows 8, Windows 7 Home Premium, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 IOT Core, Windows Vista Home Premium x64, Windows 8.1 Enterprise, Windows 10 Home, Windows 10 Pro x64, Windows Vista Business x64, Windows Vista Home Basic, Windows 10 Enterprise, Windows Vista Enterprise, Windows 8 x64, Windows 8.1 Pro, Windows 10 Home x64, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8 Pro x64, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Enterprise x64, Windows 7 Starter, Windows 8.1 x64, Windows 8 Enterprise x64, Windows 10, Windows 8.1, Windows 8.1 Pro x64, Windows 7 Enterprise, Windows 10 Education x64 |
| USB verze: | 2.0 |
| Rozhraní zařízení: | USB Typ-A |
| Kompatibilní s Mac OS: | Ano |
| Podporované operační systémy Linux: | Ano |
| Kapacita: | 64 GB |
| Podporované operační systémy Mac: | Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS 9.1, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.2 Jaguar, Mac OS X 10.0 Cheetah, Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.4 Tiger, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS 9.2, Mac OS X 10.9 Mavericks, Mac OS X 10.1 Puma, Mac OS X 10.5 Leopard, Mac OS X 10.3 Panther |
| Popruhový držák: | Ano |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
| Objem velkoobchodního balení: | 20104,96 cm³ |
| Délka vnějšího kartonu: | 347 mm |
| Váha hlavního obalu: | 4,42 kg |
| Množství na kartonové balení: | 200 kusů |
