UNITEK S1206A Skříň USB-C na PCIe/NVMe M.2 SSD 10 Gb/s Dual Bay s klonem offline
Kód: DIAUTKOBU0010Detailní popis produktu
UNITEK S1206A Skříň USB-C na PCIe/NVMe M.2 SSD 10 Gb/s Dual Bay s klonem offline| Podpora TRIM | Ano |
| Základní materiál | Hliník |
| Barva | Šedá |
| Podpora UASP | Ano |
| Indikátor provozu | Ano |
| Maximální přenosová rychlost | 10 Gbit/s |
| Šířka | 77 mm |
| Výška | 17,5 mm |
| Hloubka | 143 mm |
| Podporované operační systémy Mac | Ano |
| Podporované operační systémy Windows | Ano |
| Obsah balení | Kabel USB-C do B, Napájecí kabel, Silikonová vyhřívací podložka (2 ks), Kabel USB-C do C, Hliníkový výměník tepla (2 kusy) |
| USB verze | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| USB konektor | USB typu C |
| Varování | Nerozebírejte kryt bez příslušného nářadí a technických znalostí., Neskladujte ani nepoužívejte zařízení v blízkosti zdrojů tepla. |
| Výstupní proud | 2 A |
| Napájecí zdroj v ceně | Ano |
| Napájení z USB | Ne |
| Vstupní napětí | 12 V |
| NVMe | Ano |
| Formát SSD | M.2 |
| Rozhraní | M.2 PCIe NVMe gen 3 x4 (M key) |
| Počet kapes | 2 kapsy/kapes |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | External enclosures for disks |
|---|---|
| EAN: | 4894160045829 |
| Podpora TRIM: | Ano |
| Základní materiál: | Hliník |
| Barva: | Šedá |
| Podpora UASP: | Ano |
| Indikátor provozu: | Ano |
| Maximální přenosová rychlost: | 10 Gbit/s |
| Šířka: | 77 mm |
| Výška: | 17,5 mm |
| Hloubka: | 143 mm |
| Podporované operační systémy Mac: | Ano |
| Podporované operační systémy Windows: | Ano |
| Obsah balení: | Kabel USB-C do B, Napájecí kabel, Silikonová vyhřívací podložka (2 ks), Kabel USB-C do C, Hliníkový výměník tepla (2 kusy) |
| USB verze: | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| USB konektor: | USB typu C |
| Varování: | Nerozebírejte kryt bez příslušného nářadí a technických znalostí., Neskladujte ani nepoužívejte zařízení v blízkosti zdrojů tepla. |
| Výstupní proud: | 2 A |
| Napájecí zdroj v ceně: | Ano |
| Napájení z USB: | Ne |
| Vstupní napětí: | 12 V |
| NVMe: | Ano |
| Formát SSD: | M.2 |
| Rozhraní: | M.2 PCIe NVMe gen 3 x4 (M key) |
| Počet kapes: | 2 kapsy/kapes |
