Seagate Archive HDD Basic externí pevný disk 1 TB 2.5" 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Stříbrná
Kód: DIASEAZEW0297Detailní popis produktu
Seagate Archive HDD Basic externí pevný disk 1 TB 2.5" 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Stříbrná| Plug and Play | Ano |
| Podporované operační systémy Mac | Ano |
| Barva | Stříbrná |
| Podporované operační systémy Windows | Ano |
| Hloubka | 14,8 mm |
| Hmotnost | 170 g |
| Šířka | 80 mm |
| Výška | 117 mm |
| Dodávané kabely | USB |
| Hmotnost včetně balení | 260 g |
| Návod k obsluze | Ano |
| Šířka balení | 103 mm |
| Hloubka balení | 31 mm |
| USB verze | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Technologie Thunderbolt | Ne |
| Připojení na síť Ethernet | Ne |
| Wi-Fi | Ne |
| Kód harmonizovaného systému | 84717050 |
| Varování | Tento výrobek obsahuje elektronické součástky, které mohou být nebezpečné pro životní prostředí. Nevhazujte do běžného odpadu., Vyhněte se kontaktu s vodou a vlhkostí., Neotevírejte kryt disku ani se jej nepokoušejte sami opravit. |
| Kapacita pevného disku | 1 TB |
| Rozhraní | USB 3.0/2.0 |
| Velikost pevného disku | 2.5" |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | External drives |
|---|---|
| EAN: | 3660619408245 |
| Plug and Play: | Ano |
| Podporované operační systémy Mac: | Ano |
| Barva: | Stříbrná |
| Podporované operační systémy Windows: | Ano |
| Hloubka: | 14,8 mm |
| Hmotnost: | 170 g |
| Šířka: | 80 mm |
| Výška: | 117 mm |
| Dodávané kabely: | USB |
| Hmotnost včetně balení: | 260 g |
| Návod k obsluze: | Ano |
| Šířka balení: | 103 mm |
| Hloubka balení: | 31 mm |
| USB verze: | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Technologie Thunderbolt: | Ne |
| Připojení na síť Ethernet: | Ne |
| Wi-Fi: | Ne |
| Kód harmonizovaného systému: | 84717050 |
| Varování: | Tento výrobek obsahuje elektronické součástky, které mohou být nebezpečné pro životní prostředí. Nevhazujte do běžného odpadu., Vyhněte se kontaktu s vodou a vlhkostí., Neotevírejte kryt disku ani se jej nepokoušejte sami opravit. |
| Kapacita pevného disku: | 1 TB |
| Rozhraní: | USB 3.0/2.0 |
| Velikost pevného disku: | 2.5" |
