Kingston Technology XS1000 2 TB USB typu C 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Černá
Kód: DIAKINZEW0007Detailní popis produktu
Kingston Technology XS1000 2 TB USB typu C 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Černá| Podporované operační systémy Windows | Windows 11, Windows 11 Home, Windows 10 Home x64, Windows 10 x64, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 IOT Core, Windows 11 x64, Windows 11 Pro, Windows 10 Home, Windows 10 Pro x64, Windows 10 Education, Windows 10 Pro, Windows 10 Education x64, Windows 11 Enterprise x64, Windows 10 Enterprise, Windows 11 Enterprise, Windows 10 IoT Enterprise, Windows 10 |
| Podporované operační systémy Linux | Ano |
| Základní materiál | Kov, Plast |
| Podporované operační systémy Mac | Mac OS X 14.0 Sonoma, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 13.0 Ventura, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 12.0 Monterey |
| Podporované mobilní operační systémy | iPadOS 13, iPadOS 17.5, Android, iPadOS 14, iOS 16, iOS 14, iPadOS 17.4, iPadOS 17.1.1, iOS 13, iOS 15 |
| Barva | Černá |
| Výška | 13,5 mm |
| Hloubka | 69,5 mm |
| Hmotnost | 44,8 g |
| Šířka | 32,6 mm |
| Šířka balení | 82,5 mm |
| Hloubka balení | 24,1 mm |
| Hmotnost včetně balení | 63,27 g |
| USB verze | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Technologie Thunderbolt | Ne |
| Wi-Fi | Ne |
| USB konektor | USB typu C |
| Dodávané kabely | USB typ C na USB typ A |
| Délka vnějšího kartonu | 222,2 mm |
| Množství na kartonové balení | 15 kusů |
| Váha hlavního obalu | 1,12 kg |
| Varování | Tento výrobek obsahuje elektronické součástky, které mohou být nebezpečné pro životní prostředí. Nevhazujte do běžného odpadu., Neotevírejte kryt disku ani se jej nepokoušejte sami opravit., Vyhněte se kontaktu s vodou a vlhkostí. |
| Kapacita disku SSD | 2 TB |
| Rychlost čtení | 1050 MB/s |
| Rychlost zápisu | 1000 MB/s |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | External drives |
|---|---|
| EAN: | 740617338508 |
| Podporované operační systémy Windows: | Windows 11, Windows 11 Home, Windows 10 Home x64, Windows 10 x64, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 IOT Core, Windows 11 x64, Windows 11 Pro, Windows 10 Home, Windows 10 Pro x64, Windows 10 Education, Windows 10 Pro, Windows 10 Education x64, Windows 11 Enterprise x64, Windows 10 Enterprise, Windows 11 Enterprise, Windows 10 IoT Enterprise, Windows 10 |
| Podporované operační systémy Linux: | Ano |
| Základní materiál: | Kov, Plast |
| Podporované operační systémy Mac: | Mac OS X 14.0 Sonoma, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 13.0 Ventura, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 12.0 Monterey |
| Podporované mobilní operační systémy: | iPadOS 13, iPadOS 17.5, Android, iPadOS 14, iOS 16, iOS 14, iPadOS 17.4, iPadOS 17.1.1, iOS 13, iOS 15 |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 13,5 mm |
| Hloubka: | 69,5 mm |
| Hmotnost: | 44,8 g |
| Šířka: | 32,6 mm |
| Šířka balení: | 82,5 mm |
| Hloubka balení: | 24,1 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 63,27 g |
| USB verze: | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Technologie Thunderbolt: | Ne |
| Wi-Fi: | Ne |
| USB konektor: | USB typu C |
| Dodávané kabely: | USB typ C na USB typ A |
| Délka vnějšího kartonu: | 222,2 mm |
| Množství na kartonové balení: | 15 kusů |
| Váha hlavního obalu: | 1,12 kg |
| Varování: | Tento výrobek obsahuje elektronické součástky, které mohou být nebezpečné pro životní prostředí. Nevhazujte do běžného odpadu., Neotevírejte kryt disku ani se jej nepokoušejte sami opravit., Vyhněte se kontaktu s vodou a vlhkostí. |
| Kapacita disku SSD: | 2 TB |
| Rychlost čtení: | 1050 MB/s |
| Rychlost zápisu: | 1000 MB/s |
