Kingston Technology 2000G EXTERNÍ SSD DISK XS2000
Kód: DIAKINZEW0004Detailní popis produktu
Kingston Technology 2000G EXTERNÍ SSD DISK XS2000| Podporované operační systémy Windows | Windows 10 Education, Windows 8.1, Windows 8.1 Pro x64, Windows 10, Windows 8.1 Enterprise, Windows 8.1 Pro, Windows 8.1 x64, Windows 8.1 Enterprise x64, Windows 10 x64, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise, Windows 10 IoT Enterprise, Windows 10 Pro, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 IOT Core, Windows 10 Home x64, Windows 10 Home, Windows 10 Pro x64 |
| Základní materiál | Kov, Plast |
| Podporované operační systémy Linux | Ano |
| Ochranné funkce | Odolné vůči vodě, Prachuodolný, Odolný proti nárazům |
| Barva | Černá |
| Podporované operační systémy Mac | Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 11.0 Big Sur |
| Šířka | 32,6 mm |
| Hmotnost | 58,3 g |
| Hloubka | 69,5 mm |
| Výška | 13,5 mm |
| Šířka balení | 111,2 mm |
| Hloubka balení | 41,4 mm |
| Hmotnost včetně balení | 120,47 g |
| USB verze | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Technologie Thunderbolt | Ne |
| Wi-Fi | Ne |
| USB konektor | USB typu C |
| Kód harmonizovaného systému | 84717070 |
| Délka vnějšího kartonu | 469,9 mm |
| Váha hlavního obalu | 2,88 kg |
| Množství na kartonové balení | 20 kusů |
| Varování | Tento výrobek obsahuje elektronické součástky, které mohou být nebezpečné pro životní prostředí. Nevhazujte do běžného odpadu., Vyhněte se kontaktu s vodou a vlhkostí., Neotevírejte kryt disku ani se jej nepokoušejte sami opravit. |
| Typ paměti | 3D NAND |
| Rychlost zápisu | 2000 MB/s |
| Rychlost čtení | 2000 MB/s |
| Kapacita disku SSD | 2 TB |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | External drives |
|---|---|
| EAN: | 740617321333 |
| Podporované operační systémy Windows: | Windows 10 Education, Windows 8.1, Windows 8.1 Pro x64, Windows 10, Windows 8.1 Enterprise, Windows 8.1 Pro, Windows 8.1 x64, Windows 8.1 Enterprise x64, Windows 10 x64, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise, Windows 10 IoT Enterprise, Windows 10 Pro, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 IOT Core, Windows 10 Home x64, Windows 10 Home, Windows 10 Pro x64 |
| Základní materiál: | Kov, Plast |
| Podporované operační systémy Linux: | Ano |
| Ochranné funkce: | Odolné vůči vodě, Prachuodolný, Odolný proti nárazům |
| Barva: | Černá |
| Podporované operační systémy Mac: | Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 11.0 Big Sur |
| Šířka: | 32,6 mm |
| Hmotnost: | 58,3 g |
| Hloubka: | 69,5 mm |
| Výška: | 13,5 mm |
| Šířka balení: | 111,2 mm |
| Hloubka balení: | 41,4 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 120,47 g |
| USB verze: | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Technologie Thunderbolt: | Ne |
| Wi-Fi: | Ne |
| USB konektor: | USB typu C |
| Kód harmonizovaného systému: | 84717070 |
| Délka vnějšího kartonu: | 469,9 mm |
| Váha hlavního obalu: | 2,88 kg |
| Množství na kartonové balení: | 20 kusů |
| Varování: | Tento výrobek obsahuje elektronické součástky, které mohou být nebezpečné pro životní prostředí. Nevhazujte do běžného odpadu., Vyhněte se kontaktu s vodou a vlhkostí., Neotevírejte kryt disku ani se jej nepokoušejte sami opravit. |
| Typ paměti: | 3D NAND |
| Rychlost zápisu: | 2000 MB/s |
| Rychlost čtení: | 2000 MB/s |
| Kapacita disku SSD: | 2 TB |
