Seagate Exos X24 vnitřní pevný disk 24 TB 7200 ot/min 512 MB 3.5" SATA
Kód: DETSEAHDD0145Detailní popis produktu
Seagate Exos X24 vnitřní pevný disk 24 TB 7200 ot/min 512 MB 3.5" SATA| Model | HDD |
| Velikost pevného disku | 3.5" |
| Rychlost otáček pevného disku | 7200 ot/min |
| Rozhraní | SATA |
| Přenosová rychlost rozhraní pevného disku | 6 Gbit/s |
| Velikost bufferu paměťové jednotky | 512 MB |
| Průměrná přenosová rychlost pevného disku | 285 MB/s |
| Komponent pro | PC |
| Skutečná přenosová rychlost pevného disku | 272 MiB/s |
| Kapacita pevného disku | 24 TB |
| Střední doba mezi poruchami (MTBF) | 2500000 h |
| Spotřeba energie (čtení) | 8,9 W |
| Provozní napětí | 5 / 12 V |
| Spotřeba energie (v klidu) | 6,3 W |
| Spotřeba energie (psaní) | 7,1 W |
| Výška | 26,1 mm |
| Hmotnost | 685 g |
| Šířka | 101,8 mm |
| Hloubka | 147 mm |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 10 - 60 °C |
| Náraz při provozu | 40 G |
| Neprovozní vibrace | 2,27 G |
| Mimoprovozní otřes | 200 G |
| Varování | Nevyhazujte do běžného odpadu, výrobek je třeba speciálně likvidovat., Skladujte mimo dosah vody a vlhkosti., Nevystavujte se extrémním teplotám. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Enterprise HDDs |
|---|---|
| EAN: | 763649174883 |
| Model: | HDD |
| Velikost pevného disku: | 3.5" |
| Rychlost otáček pevného disku: | 7200 ot/min |
| Rozhraní: | SATA |
| Přenosová rychlost rozhraní pevného disku: | 6 Gbit/s |
| Velikost bufferu paměťové jednotky: | 512 MB |
| Průměrná přenosová rychlost pevného disku: | 285 MB/s |
| Komponent pro: | PC |
| Skutečná přenosová rychlost pevného disku: | 272 MiB/s |
| Kapacita pevného disku: | 24 TB |
| Střední doba mezi poruchami (MTBF): | 2500000 h |
| Spotřeba energie (čtení): | 8,9 W |
| Provozní napětí: | 5 / 12 V |
| Spotřeba energie (v klidu): | 6,3 W |
| Spotřeba energie (psaní): | 7,1 W |
| Výška: | 26,1 mm |
| Hmotnost: | 685 g |
| Šířka: | 101,8 mm |
| Hloubka: | 147 mm |
| Provozní rozsah teplot (T-T): | 10 - 60 °C |
| Náraz při provozu: | 40 G |
| Neprovozní vibrace: | 2,27 G |
| Mimoprovozní otřes: | 200 G |
| Varování: | Nevyhazujte do běžného odpadu, výrobek je třeba speciálně likvidovat., Skladujte mimo dosah vody a vlhkosti., Nevystavujte se extrémním teplotám. |
