Techly ICA-TR68M Držák na TV 2,54 m (100") Černá
Kód: LFDTHLOBU0015Detailní popis produktu
Techly ICA-TR68M Držák na TV 2,54 m (100") Černá| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 - 60 Hz |
| Vstupní střídavé napětí | 100 - 240 V |
| Základní materiál | Plast, Hliník, Ocel |
| Barva | Černá |
| Hmotnost | 41 kg |
| Hloubka (max.) | 97 cm |
| Šířka | 1075 mm |
| Záruční doba | 1 rok/roky |
| Certifikáty shody | CE |
| Dálkový ovladač | Ano |
| Montážní sada | Ano |
| Návod na použití | Ano |
| Počet koleček | 4 kolo/kola |
| Nastavení výšky | Ano |
| Typ nastavitelnosti výšky | Elektrický |
| Vylepšená správa kabelů | Ano |
| Rozsah nastavení výšky | 1100 - 1600 mm |
| Kola | Ano |
| Rozhraní upevnění panelu | 300 x 300, 200 x 200 mm, 800 x 400, 600 x 200, 600 x 400, 800 x 600, 400 x 200, 300 x 200, 400 x 300, 400 x 400, 350 x 350 |
| Maximální nosnost | 120 kg |
| Kompatibilita montážního rozhraní (max) | 800 x 600 mm |
| Počet podporovaných displejů | 1 |
| Kompatibilita montážního rozhraní (min) | 200 x 200 mm |
| Minimální velikost obrazovky | 139,7 cm (55") |
| Maximální velikost obrazovky | 2,54 m (100") |
| Maximální zatížení (na monitor) | 120 kg |
| Způsob uchycení | Podlaha |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Enclosures and stands for LED/LCD screens |
|---|---|
| EAN: | 8059018366990 |
| Frekvence vstupního střídavého napětí: | 50 - 60 Hz |
| Vstupní střídavé napětí: | 100 - 240 V |
| Základní materiál: | Plast, Hliník, Ocel |
| Barva: | Černá |
| Hmotnost: | 41 kg |
| Hloubka (max.): | 97 cm |
| Šířka: | 1075 mm |
| Záruční doba: | 1 rok/roky |
| Certifikáty shody: | CE |
| Dálkový ovladač: | Ano |
| Montážní sada: | Ano |
| Návod na použití: | Ano |
| Počet koleček: | 4 kolo/kola |
| Nastavení výšky: | Ano |
| Typ nastavitelnosti výšky: | Elektrický |
| Vylepšená správa kabelů: | Ano |
| Rozsah nastavení výšky: | 1100 - 1600 mm |
| Kola: | Ano |
| Rozhraní upevnění panelu: | 300 x 300, 200 x 200 mm, 800 x 400, 600 x 200, 600 x 400, 800 x 600, 400 x 200, 300 x 200, 400 x 300, 400 x 400, 350 x 350 |
| Maximální nosnost: | 120 kg |
| Kompatibilita montážního rozhraní (max): | 800 x 600 mm |
| Počet podporovaných displejů: | 1 |
| Kompatibilita montážního rozhraní (min): | 200 x 200 mm |
| Minimální velikost obrazovky: | 139,7 cm (55") |
| Maximální velikost obrazovky: | 2,54 m (100") |
| Maximální zatížení (na monitor): | 120 kg |
| Způsob uchycení: | Podlaha |
