Yamaha TRBX174 Black - basová kytara
Kód: GITYAMGBE0001Detailní popis produktu
Yamaha TRBX174 Black - basová kytara| Počet strun | 4 strun |
| Vhodný pro | Pravoruký |
| Rozestup strun | 1,9 cm |
| Typ kytary | Elektrická baskytara |
| Šířka hmatníku (nultý pražec) | 4 cm |
| Tloušťka hmatníků (1. pražec) | 2,1 cm |
| Šířka hmatníku (12. pražec) | 5,64 cm |
| Rozsah průměrů strun (Min - Max) | 0, 045 - 0,105 mm |
| Tloušťka hmatníků (12. pražec) | 2,44 cm |
| Počet pražců | 24 |
| Pickguard | Ne |
| Kombinační metoda krku | Bolt-on |
| Měřicí deska | 34" (863.6 mm) |
| Materiál krku | Javor |
| Poloměr hmatníku | 25 cm (10") |
| Materiál hmatníku | Palisander, Javor |
| Barva | Černá |
| Materiál těla | Mahagon |
| Název barvy | Black |
| Varování | Pravidelně kontrolujte stav kabelů a elektrických připojení., Skladujte na suchém místě, aby nedošlo k poškození dřeva., Vyhněte se velkým změnám teploty a vlhkosti. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Electric bass guitars |
|---|---|
| EAN: | 4957812543835 |
| Počet strun: | 4 strun |
| Vhodný pro: | Pravoruký |
| Rozestup strun: | 1,9 cm |
| Typ kytary: | Elektrická baskytara |
| Šířka hmatníku (nultý pražec): | 4 cm |
| Tloušťka hmatníků (1. pražec): | 2,1 cm |
| Šířka hmatníku (12. pražec): | 5,64 cm |
| Rozsah průměrů strun (Min - Max): | 0, 045 - 0,105 mm |
| Tloušťka hmatníků (12. pražec): | 2,44 cm |
| Počet pražců: | 24 |
| Pickguard: | Ne |
| Kombinační metoda krku: | Bolt-on |
| Měřicí deska: | 34" (863.6 mm) |
| Materiál krku: | Javor |
| Poloměr hmatníku: | 25 cm (10") |
| Materiál hmatníku: | Palisander, Javor |
| Barva: | Černá |
| Materiál těla: | Mahagon |
| Název barvy: | Black |
| Varování: | Pravidelně kontrolujte stav kabelů a elektrických připojení., Skladujte na suchém místě, aby nedošlo k poškození dřeva., Vyhněte se velkým změnám teploty a vlhkosti. |
