Rakuten Kobo Clara BW čtečka elektronických knih Dotyková obrazovka 16 GB Wi-Fi Černá
Kód: MULKOBCZE0008Detailní popis produktu
Rakuten Kobo Clara BW čtečka elektronických knih Dotyková obrazovka 16 GB Wi-Fi Černá| Takt procesoru | 1000 MHz |
| Zabudovaný procesor | Ano |
| Jazyková nabídka | Polský, Španělština, Čeština, Francouzština, Angličtina, Německý, Portugalština, Dánsky, Italština, Holandský, Turečtina, Norský, Tradiční čínština, Švédský, Japonština, Rumunský, Finský |
| USB Power Delivery | Ne |
| Kapacita baterie | 1500 mAh |
| Nabíjecí port USB typu C | Ano |
| Požadovaný nabíjecí výkon (max.) | 10 W |
| Požadovaný nabíjecí výkon (min) | 10 W |
| Barva | Černá, Ne |
| Voděodolný | Ano |
| Hmotnost | 174 g |
| Výška | 160 mm |
| Šířka | 112 mm |
| Hloubka | 9,2 mm |
| Bluetooth | Ano |
| Wi-Fi | Ano |
| Standardy Wi-Fi | 802.11g, Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11b |
| Konektor USB | USB typu C |
| Kapacita paměti (e-knihy) | 12000 |
| Vnitřní kapacita pro ukládání | 16 GB |
| Dotyková obrazovka | Ano |
| Rozlišení displeje | 1448 x 1072 px |
| Úhlopříčka displeje | 15,2 cm (6") |
| Technologie | E Ink Carta |
| AC adaptér | Ne |
| Podporované formáty obrázků | BMP, PNG, GIF, JPEG, TIFF |
| Podporované formáty dokumentů | CBZ, PDF, EPUB, TXT, HTML, RTF, CBR, EPUB3, MOBI, FLEPUB |
| Varování | Chraňte před vodou a vlhkostí - může dojít k poškození přístroje., Nerozebírejte čtečku elektronických knih - hrozí nebezpečí úrazu elektrickým proudem., Nevystavujte přímému teplu. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | e-Book readers |
|---|---|
| EAN: | 681495009558 |
| Takt procesoru: | 1000 MHz |
| Zabudovaný procesor: | Ano |
| Jazyková nabídka: | Polský, Španělština, Čeština, Francouzština, Angličtina, Německý, Portugalština, Dánsky, Italština, Holandský, Turečtina, Norský, Tradiční čínština, Švédský, Japonština, Rumunský, Finský |
| USB Power Delivery: | Ne |
| Kapacita baterie: | 1500 mAh |
| Nabíjecí port USB typu C: | Ano |
| Požadovaný nabíjecí výkon (max.): | 10 W |
| Požadovaný nabíjecí výkon (min): | 10 W |
| Barva: | Černá, Ne |
| Voděodolný: | Ano |
| Hmotnost: | 174 g |
| Výška: | 160 mm |
| Šířka: | 112 mm |
| Hloubka: | 9,2 mm |
| Bluetooth: | Ano |
| Wi-Fi: | Ano |
| Standardy Wi-Fi: | 802.11g, Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11b |
| Konektor USB: | USB typu C |
| Kapacita paměti (e-knihy): | 12000 |
| Vnitřní kapacita pro ukládání: | 16 GB |
| Dotyková obrazovka: | Ano |
| Rozlišení displeje: | 1448 x 1072 px |
| Úhlopříčka displeje: | 15,2 cm (6") |
| Technologie: | E Ink Carta |
| AC adaptér: | Ne |
| Podporované formáty obrázků: | BMP, PNG, GIF, JPEG, TIFF |
| Podporované formáty dokumentů: | CBZ, PDF, EPUB, TXT, HTML, RTF, CBR, EPUB3, MOBI, FLEPUB |
| Varování: | Chraňte před vodou a vlhkostí - může dojít k poškození přístroje., Nerozebírejte čtečku elektronických knih - hrozí nebezpečí úrazu elektrickým proudem., Nevystavujte přímému teplu. |
