PocketBook Verse Pro čtečka elektronických knih Dotyková obrazovka 16 GB Wi-Fi Černá, Modrá
Kód: MULPKBCZE0090Detailní popis produktu
PocketBook Verse Pro čtečka elektronických knih Dotyková obrazovka 16 GB Wi-Fi Černá, Modrá| Takt procesoru | 1000 MHz |
| Počet jader procesoru | 2 |
| Zabudovaný procesor | Ano |
| Slovník jazyků | Ruský, Italština, Slovenština, Polský, Angličtina, Maďarština, Ukrajinština, Francouzština, Švédský, Španělština, GER |
| Rotační | Ne |
| MP3 přehrávač | Ano |
| Převedení textu zprávy do řeči | Ano |
| Slovník | Ano |
| Kapacita baterie | 1500 mAh |
| Typ baterie | Lithium-ion (Li-ion) |
| Voděodolný | Ano |
| Bezpečnostní spínač | Ano |
| Barva | Černá, Modrá, Ne |
| Vestavěné reproduktory | Ne |
| Výška | 156 mm |
| Hmotnost | 186 g |
| Šířka | 108 mm |
| Hloubka | 76 mm |
| Poskytovaný operační systém | Linux |
| Verze operačního systému | Linux 3.10.65 |
| Přibalený software | PocketBook Cloud, ReadRate, Dropbox, Send-to-PocketBook |
| Konektor USB | USB typu C |
| Verze Bluetooth | 4.0 |
| Bluetooth | Ano |
| Wi-Fi | Ano |
| Připojení sluchátek | 3,5 mm |
| Výstup sluchátek | Ano |
| Kapacita paměti RAM | 512 MB |
| Vnitřní kapacita pro ukládání | 16 GB |
| Rozlišení (černobílé, standardní režim) | 300 DPI |
| Technologie | E Ink Carta |
| Rozlišení displeje | 1072 x 1448 px |
| Dotyková obrazovka | Ano |
| Úrovně odstínu šedi | 16 |
| Úhlopříčka displeje | 15,2 cm (6") |
| Dodávané kabely | USB typu C |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Podporované formáty dokumentů | CBR, CBZ, CHM, DOCX, FB2.ZIP, HTM, FB2, DjVu, EPUB DRM, DOC, TXT, AZW, EPUB, PRC, MOBI, HTML, ACSM, AZW3, PDF, RTF, PDF DRM |
| Podporované formáty obrázků | BMP, TIFF, PNG, JPEG |
| Podporované formáty zvukových souborů | OGG, M4A, M4B, MP3 |
| Média pro přehrávání | Nepodporovaný |
| Varování | Nerozebírejte čtečku elektronických knih - hrozí nebezpečí úrazu elektrickým proudem., Nevystavujte přímému teplu., Chraňte před vodou a vlhkostí - může dojít k poškození přístroje. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | e-Book readers |
|---|---|
| EAN: | 7640152094965 |
| Takt procesoru: | 1000 MHz |
| Počet jader procesoru: | 2 |
| Zabudovaný procesor: | Ano |
| Slovník jazyků: | Ruský, Italština, Slovenština, Polský, Angličtina, Maďarština, Ukrajinština, Francouzština, Švédský, Španělština, GER |
| Rotační: | Ne |
| MP3 přehrávač: | Ano |
| Převedení textu zprávy do řeči: | Ano |
| Slovník: | Ano |
| Kapacita baterie: | 1500 mAh |
| Typ baterie: | Lithium-ion (Li-ion) |
| Voděodolný: | Ano |
| Bezpečnostní spínač: | Ano |
| Barva: | Černá, Modrá, Ne |
| Vestavěné reproduktory: | Ne |
| Výška: | 156 mm |
| Hmotnost: | 186 g |
| Šířka: | 108 mm |
| Hloubka: | 76 mm |
| Poskytovaný operační systém: | Linux |
| Verze operačního systému: | Linux 3.10.65 |
| Přibalený software: | PocketBook Cloud, ReadRate, Dropbox, Send-to-PocketBook |
| Konektor USB: | USB typu C |
| Verze Bluetooth: | 4.0 |
| Bluetooth: | Ano |
| Wi-Fi: | Ano |
| Připojení sluchátek: | 3,5 mm |
| Výstup sluchátek: | Ano |
| Kapacita paměti RAM: | 512 MB |
| Vnitřní kapacita pro ukládání: | 16 GB |
| Rozlišení (černobílé, standardní režim): | 300 DPI |
| Technologie: | E Ink Carta |
| Rozlišení displeje: | 1072 x 1448 px |
| Dotyková obrazovka: | Ano |
| Úrovně odstínu šedi: | 16 |
| Úhlopříčka displeje: | 15,2 cm (6") |
| Dodávané kabely: | USB typu C |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
| Podporované formáty dokumentů: | CBR, CBZ, CHM, DOCX, FB2.ZIP, HTM, FB2, DjVu, EPUB DRM, DOC, TXT, AZW, EPUB, PRC, MOBI, HTML, ACSM, AZW3, PDF, RTF, PDF DRM |
| Podporované formáty obrázků: | BMP, TIFF, PNG, JPEG |
| Podporované formáty zvukových souborů: | OGG, M4A, M4B, MP3 |
| Média pro přehrávání: | Nepodporovaný |
| Varování: | Nerozebírejte čtečku elektronických knih - hrozí nebezpečí úrazu elektrickým proudem., Nevystavujte přímému teplu., Chraňte před vodou a vlhkostí - může dojít k poškození přístroje. |
