Čtečka elektronických knih Onyx Boox Go 10,3" (2. generace) Lumi Carta 1200 64 GB Wi-Fi šedá
Kód: MULONYCZE0043Detailní popis produktu
Čtečka elektronických knih Onyx Boox Go 10,3" (2. generace) Lumi Carta 1200 64 GB Wi-Fi šedá| Počet jader procesoru | 8 |
| Typ procesoru | Qualcomm |
| Verze Bluetooth | 5.1 |
| Bluetooth | Ano |
| Wi-fi pásmo | 2,4 GHz, 5 GHz |
| Wi-Fi | Ano |
| Maximální velikost obrazovky | 26,2 cm (10.3") |
| Rozlišení displeje | 2480 x 1860 px |
| Podporované formáty dat | PNG, TXT, JPG, RTF, MOBI, PRC, CBZ, PPT, DJVU, ZIP, HTML, MP3, BMP, PPTX, EPUB, TIFF, CBR, CHM, FB2, PDF, WAV, AZW3 |
| Barva | Šedá |
| Šířka | 235 mm |
| Výška | 183 mm |
| Hmotnost | 364 g |
| Hloubka | 4,8 mm |
| Kapacita paměti RAM | 4 GB |
| Typ paměti RAM | LPDDR4X |
| Paměť typu flash | 64 GB |
| Kapacita baterie | 3700 mAh |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | e-Book readers |
|---|---|
| EAN: | 6949710311676 |
| Počet jader procesoru: | 8 |
| Typ procesoru: | Qualcomm |
| Verze Bluetooth: | 5.1 |
| Bluetooth: | Ano |
| Wi-fi pásmo: | 2,4 GHz, 5 GHz |
| Wi-Fi: | Ano |
| Maximální velikost obrazovky: | 26,2 cm (10.3") |
| Rozlišení displeje: | 2480 x 1860 px |
| Podporované formáty dat: | PNG, TXT, JPG, RTF, MOBI, PRC, CBZ, PPT, DJVU, ZIP, HTML, MP3, BMP, PPTX, EPUB, TIFF, CBR, CHM, FB2, PDF, WAV, AZW3 |
| Barva: | Šedá |
| Šířka: | 235 mm |
| Výška: | 183 mm |
| Hmotnost: | 364 g |
| Hloubka: | 4,8 mm |
| Kapacita paměti RAM: | 4 GB |
| Typ paměti RAM: | LPDDR4X |
| Paměť typu flash: | 64 GB |
| Kapacita baterie: | 3700 mAh |
