Amazon Kindle Scribe Čtečka e-knih 10.2” 64 GB Wi-Fi + Nabíječka 20 W Zelená
Kód: MULKILCZE0161Detailní popis produktu
Amazon Kindle Scribe Čtečka e-knih 10.2” 64 GB Wi-Fi + Nabíječka 20 W Zelená| Doba v pohotovostním režimu | 2016 h |
| Doba nabíjení baterie | 2,5 h |
| Požadovaný nabíjecí výkon (max.) | 9 W |
| Nabíjecí port USB typu C | Ano |
| Barva | Zelená |
| Hmotnost | 433 g |
| Výška | 230 mm |
| Hloubka | 5,7 mm |
| Šířka | 196 mm |
| Wi-Fi | Ano |
| Bluetooth | Ano |
| Konektor USB | USB typu C |
| Vnitřní kapacita pro ukládání | 64 GB |
| Úrovně odstínu šedi | 16 |
| Dotyková obrazovka | Ano |
| Úhlopříčka displeje | 25,9 cm (10.2") |
| Antireflexní obrazovka | Ano |
| Technologie | E Paper |
| AC adaptér | Ne |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Stylus | Ano |
| Dodávané kabely | USB typu C |
| Podporované formáty obrázků | JPEG, PNG, GIF, BMP |
| Podporované formáty dokumentů | EPUB, AZW3, PDF, BMP, DOCX, RTF, AZW, PRC, PNG, TXT, DOC, HTML, JPEG, GIF, MOBI |
| Podporované formáty zvukových souborů | AAX |
| Varování | Chraňte před vodou a vlhkostí - může dojít k poškození přístroje., Nerozebírejte čtečku elektronických knih - hrozí nebezpečí úrazu elektrickým proudem., Nevystavujte přímému teplu. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | e-Book readers |
|---|---|
| EAN: | 5901443358800 |
| Doba v pohotovostním režimu: | 2016 h |
| Doba nabíjení baterie: | 2,5 h |
| Požadovaný nabíjecí výkon (max.): | 9 W |
| Nabíjecí port USB typu C: | Ano |
| Barva: | Zelená |
| Hmotnost: | 433 g |
| Výška: | 230 mm |
| Hloubka: | 5,7 mm |
| Šířka: | 196 mm |
| Wi-Fi: | Ano |
| Bluetooth: | Ano |
| Konektor USB: | USB typu C |
| Vnitřní kapacita pro ukládání: | 64 GB |
| Úrovně odstínu šedi: | 16 |
| Dotyková obrazovka: | Ano |
| Úhlopříčka displeje: | 25,9 cm (10.2") |
| Antireflexní obrazovka: | Ano |
| Technologie: | E Paper |
| AC adaptér: | Ne |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
| Stylus: | Ano |
| Dodávané kabely: | USB typu C |
| Podporované formáty obrázků: | JPEG, PNG, GIF, BMP |
| Podporované formáty dokumentů: | EPUB, AZW3, PDF, BMP, DOCX, RTF, AZW, PRC, PNG, TXT, DOC, HTML, JPEG, GIF, MOBI |
| Podporované formáty zvukových souborů: | AAX |
| Varování: | Chraňte před vodou a vlhkostí - může dojít k poškození přístroje., Nerozebírejte čtečku elektronických knih - hrozí nebezpečí úrazu elektrickým proudem., Nevystavujte přímému teplu. |
