iBox IED02 optická disková jednotka DVD-ROM Černá
Kód: NAPIBOODV0002Detailní popis produktu
iBox IED02 optická disková jednotka DVD-ROM Černá| Barva | Černá |
| Interní | Ne |
| Výška | 21 mm |
| Šířka | 145 mm |
| Hmotnost | 316 g |
| Hloubka | 145 mm |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 7, Windows 10, Windows 8 |
| Podporované operační systémy Linux | Ano |
| Podporované operační systémy Mac | Ano |
| Podporovaná média | DVD+R, DVD-ROM, CD-R, CD-RW, DVD-R DL, CD-ROM, DVD-RW, DVD-R |
| Účel | Desktop / Laptop |
| Typ optické jednotky | DVD-ROM |
| Rozhraní | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| DVD-ROM rychlost čtení | 8x |
| CD-ROM rychlost čtení | 24x |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | DVD-ROM drives |
|---|---|
| EAN: | 5903968680237 |
| Barva: | Černá |
| Interní: | Ne |
| Výška: | 21 mm |
| Šířka: | 145 mm |
| Hmotnost: | 316 g |
| Hloubka: | 145 mm |
| Podporované operační systémy Windows: | Windows 7, Windows 10, Windows 8 |
| Podporované operační systémy Linux: | Ano |
| Podporované operační systémy Mac: | Ano |
| Podporovaná média: | DVD+R, DVD-ROM, CD-R, CD-RW, DVD-R DL, CD-ROM, DVD-RW, DVD-R |
| Účel: | Desktop / Laptop |
| Typ optické jednotky: | DVD-ROM |
| Rozhraní: | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| DVD-ROM rychlost čtení: | 8x |
| CD-ROM rychlost čtení: | 24x |
