WIEJSKA ZAGRODA Turkey and chicken for kittens - suché krmivo pro kočky - 1,6kg
Kód: DLKWZAKAS0017Detailní popis produktu
WIEJSKA ZAGRODA Turkey and chicken for kittens - suché krmivo pro kočky - 1,6kg| Rozsah hmotnosti | 1 kg - 1,9 kg |
| Kategorie produktu | Suché krmivo |
| Specifické potřeby zvířete | Období růstu |
| Kočičí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Bezlepkový | Ano |
| Bez sóji | Ano |
| Hlavní příchuť | Krocan |
| Stáří zvířete | Junior |
| Forma dávkování | Pevný |
| Bez cukru | Ano |
| Další funkce | Celkový zdravotní stav, Bez obilovin, Období růstu, Bez lepku |
| Kategorie | Pro kočky |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Veterinární klasifikace | Kompletní krmivo |
| Hmotnost | 1,6 kg |
| Typ balení | Taška |
| Varování | Nedovolte dětem ani jiným zvířatům, aby výrobek jedly., Skladujte na suchém a chladném místě., Výrobek vždy uchovávejte v těsně uzavřené nádobě., Zajistěte čerstvou pitnou vodu., Uchovávejte mimo dosah dětí. |
| Hrubá vláknina | 3,5% |
| Obsah tuku | 17% |
| Obsažená vlhkost | 6% |
| Hrubý popel | 9% |
| Bílkoviny | 44% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5905342293118 |
| Rozsah hmotnosti: | 1 kg - 1,9 kg |
| Kategorie produktu: | Suché krmivo |
| Specifické potřeby zvířete: | Období růstu |
| Kočičí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Bezlepkový: | Ano |
| Bez sóji: | Ano |
| Hlavní příchuť: | Krocan |
| Stáří zvířete: | Junior |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Bez cukru: | Ano |
| Další funkce: | Celkový zdravotní stav, Bez obilovin, Období růstu, Bez lepku |
| Kategorie: | Pro kočky |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Veterinární klasifikace: | Kompletní krmivo |
| Hmotnost: | 1,6 kg |
| Typ balení: | Taška |
| Varování: | Nedovolte dětem ani jiným zvířatům, aby výrobek jedly., Skladujte na suchém a chladném místě., Výrobek vždy uchovávejte v těsně uzavřené nádobě., Zajistěte čerstvou pitnou vodu., Uchovávejte mimo dosah dětí. |
| Hrubá vláknina: | 3,5% |
| Obsah tuku: | 17% |
| Obsažená vlhkost: | 6% |
| Hrubý popel: | 9% |
| Bílkoviny: | 44% |
