WIEJSKA ZAGRODA Mono Beef - suché krmivo pro kočky - 3kg
Kód: DLKWZAKAS0015Detailní popis produktu
WIEJSKA ZAGRODA Mono Beef - suché krmivo pro kočky - 3kg| Kočičí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Forma dávkování | Pevný |
| Typ balení | Taška |
| Specifické potřeby zvířete | Alergický, Snížení potravinové intolerance, Potravinová alergie, Citlivý žaludek |
| Hmotnost | 3 kg |
| Bez sóji | Ano |
| Bez cukru | Ano |
| Bezlepkový | Ano |
| Další funkce | Bez kuřecího masa, Bez obilovin, Monobílkoviny, Bez lepku, Celkový zdravotní stav, Alergie, Podpora trávení |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Hlavní příchuť | Hovězí maso |
| Kategorie produktu | Suché krmivo |
| Kategorie | Pro kočky |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Veterinární klasifikace | Kompletní krmivo |
| Varování | Uchovávejte mimo dosah dětí., Zajistěte čerstvou pitnou vodu., Výrobek vždy uchovávejte v těsně uzavřené nádobě., Skladujte na suchém a chladném místě., Nedovolte dětem ani jiným zvířatům, aby výrobek jedly. |
| Obsažená vlhkost | 9% |
| Obsah tuku | 20% |
| Hrubá vláknina | 1% |
| Hrubý popel | 8,3% |
| Bílkoviny | 43% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5905342295921 |
| Kočičí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Typ balení: | Taška |
| Specifické potřeby zvířete: | Alergický, Snížení potravinové intolerance, Potravinová alergie, Citlivý žaludek |
| Hmotnost: | 3 kg |
| Bez sóji: | Ano |
| Bez cukru: | Ano |
| Bezlepkový: | Ano |
| Další funkce: | Bez kuřecího masa, Bez obilovin, Monobílkoviny, Bez lepku, Celkový zdravotní stav, Alergie, Podpora trávení |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Hlavní příchuť: | Hovězí maso |
| Kategorie produktu: | Suché krmivo |
| Kategorie: | Pro kočky |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Veterinární klasifikace: | Kompletní krmivo |
| Varování: | Uchovávejte mimo dosah dětí., Zajistěte čerstvou pitnou vodu., Výrobek vždy uchovávejte v těsně uzavřené nádobě., Skladujte na suchém a chladném místě., Nedovolte dětem ani jiným zvířatům, aby výrobek jedly. |
| Obsažená vlhkost: | 9% |
| Obsah tuku: | 20% |
| Hrubá vláknina: | 1% |
| Hrubý popel: | 8,3% |
| Bílkoviny: | 43% |
