VETEXPERT Renal - suché krmivo pro kočky - 2kg
Kód: VETVEEKSK0001Detailní popis produktu
VETEXPERT Renal - suché krmivo pro kočky - 2kg| Typ balení | Taška |
| Specifické potřeby zvířete | Ochrana ledvin, Nedostatečná funkce ledvin, Zdravé ledviny |
| Hmotnost | 2 kg |
| Kočičí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Veterinární klasifikace | Kompletní krmivo |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Bezlepkový | Ano |
| Kategorie produktu | Suché krmivo |
| Bez sóji | Ano |
| Hlavní příchuť | Vejce |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Další funkce | Selhání ledvin, Bez lepku |
| Kategorie | Pro kočky |
| Forma dávkování | Pevný |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Bez cukru | Ano |
| Varování | Nedovolte dětem ani jiným zvířatům, aby výrobek jedly., Výrobek vždy uchovávejte v těsně uzavřené nádobě., Skladujte na suchém a chladném místě., Zajistěte čerstvou pitnou vodu., Uchovávejte mimo dosah dětí. |
| Bílkoviny | 22% |
| Obsah tuku | 18% |
| Hrubá vláknina | 2,3% |
| Hrubý popel | 5,1% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5902414210141 |
| Typ balení: | Taška |
| Specifické potřeby zvířete: | Ochrana ledvin, Nedostatečná funkce ledvin, Zdravé ledviny |
| Hmotnost: | 2 kg |
| Kočičí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Veterinární klasifikace: | Kompletní krmivo |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Bezlepkový: | Ano |
| Kategorie produktu: | Suché krmivo |
| Bez sóji: | Ano |
| Hlavní příchuť: | Vejce |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Další funkce: | Selhání ledvin, Bez lepku |
| Kategorie: | Pro kočky |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Bez cukru: | Ano |
| Varování: | Nedovolte dětem ani jiným zvířatům, aby výrobek jedly., Výrobek vždy uchovávejte v těsně uzavřené nádobě., Skladujte na suchém a chladném místě., Zajistěte čerstvou pitnou vodu., Uchovávejte mimo dosah dětí. |
| Bílkoviny: | 22% |
| Obsah tuku: | 18% |
| Hrubá vláknina: | 2,3% |
| Hrubý popel: | 5,1% |
