VET RESPONSE Hypoallergenic Mono Turkey - mokré krmivo pro kočky - 85g
Kód: VETVREKSK0013Detailní popis produktu
VET RESPONSE Hypoallergenic Mono Turkey - mokré krmivo pro kočky - 85g| Bez sóji | Ano |
| Kočičí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Forma dávkování | Pevný |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Kategorie produktu | Vlhké krmivo, Veterinární krmivo |
| Další funkce | Monobílkoviny, Celkový zdravotní stav, Bez lepku, Bez kuřecího masa, Bez obilovin, Přecitlivělost na potraviny, Alergie |
| Typ balení | Zásobník |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Bezlepkový | Ano |
| Bez cukru | Ano |
| Hmotnost | 85 g |
| Specifické potřeby zvířete | Potravinová alergie, Citlivý žaludek, Snížení potravinové intolerance |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Hlavní příchuť | Krocan |
| Veterinární klasifikace | Kompletní krmivo, Dietetická krmná směs |
| Kategorie | Pro kočky |
| Varování | Výrobek by měl být skladován na chladném a suchém místě., Nepřekračujte doporučenou denní dávku., Po otevření uchovávejte v chladničce a spotřebujte do 48 hodin. |
| Obsah tuku | 6,5% |
| Hrubý popel | 1,8% |
| Bílkoviny | 9,5% |
| Obsažená vlhkost | 78% |
| Hrubá vláknina | 0,5% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5906731522741 |
| Bez sóji: | Ano |
| Kočičí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Kategorie produktu: | Vlhké krmivo, Veterinární krmivo |
| Další funkce: | Monobílkoviny, Celkový zdravotní stav, Bez lepku, Bez kuřecího masa, Bez obilovin, Přecitlivělost na potraviny, Alergie |
| Typ balení: | Zásobník |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Bezlepkový: | Ano |
| Bez cukru: | Ano |
| Hmotnost: | 85 g |
| Specifické potřeby zvířete: | Potravinová alergie, Citlivý žaludek, Snížení potravinové intolerance |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Hlavní příchuť: | Krocan |
| Veterinární klasifikace: | Kompletní krmivo, Dietetická krmná směs |
| Kategorie: | Pro kočky |
| Varování: | Výrobek by měl být skladován na chladném a suchém místě., Nepřekračujte doporučenou denní dávku., Po otevření uchovávejte v chladničce a spotřebujte do 48 hodin. |
| Obsah tuku: | 6,5% |
| Hrubý popel: | 1,8% |
| Bílkoviny: | 9,5% |
| Obsažená vlhkost: | 78% |
| Hrubá vláknina: | 0,5% |
