TASTE OF THE WILD Canyon River - suché krmivo pro kočky - 2kg
Kód: DLZTOWKAR0077Detailní popis produktu
TASTE OF THE WILD Canyon River - suché krmivo pro kočky - 2kg| Specifické potřeby zvířete | Potravinová alergie, Alergický |
| Další funkce | Celkový zdravotní stav, Bez obilovin, Alergie, Bez lepku |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Kategorie | Pro kočky |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Hmotnost | 2 kg |
| Kočičí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Bezlepkový | Ano |
| Kategorie produktu | Suché krmivo |
| Typ balení | Taška |
| Forma dávkování | Pevný |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Bez cukru | Ano |
| Bez sóji | Ano |
| Hlavní příchuť | Ryby |
| Varování | Uchovávejte mimo dosah dětí., Skladujte na suchém a chladném místě., Zajistěte čerstvou pitnou vodu. |
| Obsah tuku | 16% |
| Hrubý popel | 3% |
| Bílkoviny | 32% |
| Obsažená vlhkost | 10% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 074198612383 |
| Specifické potřeby zvířete: | Potravinová alergie, Alergický |
| Další funkce: | Celkový zdravotní stav, Bez obilovin, Alergie, Bez lepku |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Kategorie: | Pro kočky |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Hmotnost: | 2 kg |
| Kočičí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Bezlepkový: | Ano |
| Kategorie produktu: | Suché krmivo |
| Typ balení: | Taška |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Bez cukru: | Ano |
| Bez sóji: | Ano |
| Hlavní příchuť: | Ryby |
| Varování: | Uchovávejte mimo dosah dětí., Skladujte na suchém a chladném místě., Zajistěte čerstvou pitnou vodu. |
| Obsah tuku: | 16% |
| Hrubý popel: | 3% |
| Bílkoviny: | 32% |
| Obsažená vlhkost: | 10% |
