ROYAL CANIN Persian Adult - suché krmivo pro kočky - 2kg
Kód: DLZROYKDP0004Detailní popis produktu
ROYAL CANIN Persian Adult - suché krmivo pro kočky - 2kg| Bezlepkový | Ne |
| Řada | ROYAL CANIN Feline Breed Nutrition |
| Bez sóji | Ne |
| Bez cukru | Ano |
| Kategorie produktu | Suché krmivo |
| Forma dávkování | Pevný |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Další funkce | Kontrola bezoárů, Vlasy a kůže |
| Specifické potřeby zvířete | Eliminace vlasových kuliček, Kůže a srst |
| Kategorie | Pro kočky |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Kočičí plemeno | Perská |
| Hmotnost | 2 kg |
| Hlavní příchuť | Drůbež |
| Typ balení | Taška |
| Veterinární klasifikace | Kompletní krmivo |
| Varování | Nedovolte dětem ani jiným zvířatům, aby výrobek jedly., Výrobek vždy uchovávejte v těsně uzavřené nádobě., Zajistěte čerstvou pitnou vodu., Uchovávejte mimo dosah dětí., Skladujte na suchém a chladném místě. |
| Bílkoviny | 30% |
| Hrubý popel | 7,4% |
| Obsah tuku | 22% |
| Hrubá vláknina | 4,7% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 3182550702614 |
| Bezlepkový: | Ne |
| Řada: | ROYAL CANIN Feline Breed Nutrition |
| Bez sóji: | Ne |
| Bez cukru: | Ano |
| Kategorie produktu: | Suché krmivo |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Další funkce: | Kontrola bezoárů, Vlasy a kůže |
| Specifické potřeby zvířete: | Eliminace vlasových kuliček, Kůže a srst |
| Kategorie: | Pro kočky |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Kočičí plemeno: | Perská |
| Hmotnost: | 2 kg |
| Hlavní příchuť: | Drůbež |
| Typ balení: | Taška |
| Veterinární klasifikace: | Kompletní krmivo |
| Varování: | Nedovolte dětem ani jiným zvířatům, aby výrobek jedly., Výrobek vždy uchovávejte v těsně uzavřené nádobě., Zajistěte čerstvou pitnou vodu., Uchovávejte mimo dosah dětí., Skladujte na suchém a chladném místě. |
| Bílkoviny: | 30% |
| Hrubý popel: | 7,4% |
| Obsah tuku: | 22% |
| Hrubá vláknina: | 4,7% |
