ROYAL CANIN FBN British Shorthair Adult suché krmivo pro kočky - 10 kg
Kód: AMABEZKAR1022Detailní popis produktu
ROYAL CANIN FBN British Shorthair Adult suché krmivo pro kočky - 10 kg| Bezlepkový | Ne |
| Specifické potřeby zvířete | Žádné specifické potřeby |
| Hmotnost | 10 kg |
| Kategorie produktu | Suché krmivo |
| Hlavní příchuť | Drůbež |
| Plemeno domácího zvířete | Britská kočka |
| Bez sóji | Ne |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Kategorie | Pro kočky |
| Kočičí plemeno | Britská krátkosrstá |
| Řada | ROYAL CANIN Feline Breed Nutrition |
| Bez cukru | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Typ balení | Taška |
| Bez umělých barviv | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Forma dávkování | Pevný |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Varování | Skladujte na suchém a chladném místě., Zajistěte čerstvou pitnou vodu., Uchovávejte mimo dosah dětí. |
| Hrubá vláknina | 5,4% |
| Obsah tuku | 19% |
| Bílkoviny | 34% |
| Hrubý popel | 7,1% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 3182550756464 |
| Bezlepkový: | Ne |
| Specifické potřeby zvířete: | Žádné specifické potřeby |
| Hmotnost: | 10 kg |
| Kategorie produktu: | Suché krmivo |
| Hlavní příchuť: | Drůbež |
| Plemeno domácího zvířete: | Britská kočka |
| Bez sóji: | Ne |
| Rozsah hmotnosti: | 10 kg - 15,9 kg |
| Kategorie: | Pro kočky |
| Kočičí plemeno: | Britská krátkosrstá |
| Řada: | ROYAL CANIN Feline Breed Nutrition |
| Bez cukru: | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Typ balení: | Taška |
| Bez umělých barviv: | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Varování: | Skladujte na suchém a chladném místě., Zajistěte čerstvou pitnou vodu., Uchovávejte mimo dosah dětí. |
| Hrubá vláknina: | 5,4% |
| Obsah tuku: | 19% |
| Bílkoviny: | 34% |
| Hrubý popel: | 7,1% |
