ROYAL CANIN Dental - suché krmivo pro kočky - 1,5kg
Kód: AMABEZKAR1111Detailní popis produktu
ROYAL CANIN Dental - suché krmivo pro kočky - 1,5kg| Příchuť krmiva | Drůbež, Rýže, Kukuřice |
| Hmotnost | 1,5 kg |
| Specifické potřeby zvířete | Zuby |
| Typ balení | Taška |
| Kočičí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Fáze života zvířete | Dospělá |
| Rozsah hmotnosti | 1 kg - 1,9 kg |
| Další funkce | Zubní |
| Kategorie | Pro kočky |
| Řada | ROYAL CANIN Veterinary, ROYAL CANIN Dental |
| Bez sóji | Ne |
| Bezlepkový | Ne |
| Účinky na zdraví | Tartar control, Péče o trávicí soustavu |
| Bez konzervačních látek | Ne |
| Hlavní příchuť | Drůbež |
| Kategorie produktu | Veterinární krmivo, Suché krmivo |
| Bez umělých barviv | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Množství | 1 |
| Varování | Skladujte na suchém a chladném místě., Nedovolte dětem ani jiným zvířatům, aby výrobek jedly., Výrobek vždy uchovávejte v těsně uzavřené nádobě. |
| Bílkoviny | 29% |
| Hrubý popel | 6,4% |
| Vápník | 0,85% |
| Obsah tuku | 15% |
| Hrubá vláknina | 5,4% |
| Fosfor | 0,65% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 3182550722308 |
| Příchuť krmiva: | Drůbež, Rýže, Kukuřice |
| Hmotnost: | 1,5 kg |
| Specifické potřeby zvířete: | Zuby |
| Typ balení: | Taška |
| Kočičí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Fáze života zvířete: | Dospělá |
| Rozsah hmotnosti: | 1 kg - 1,9 kg |
| Další funkce: | Zubní |
| Kategorie: | Pro kočky |
| Řada: | ROYAL CANIN Veterinary, ROYAL CANIN Dental |
| Bez sóji: | Ne |
| Bezlepkový: | Ne |
| Účinky na zdraví: | Tartar control, Péče o trávicí soustavu |
| Bez konzervačních látek: | Ne |
| Hlavní příchuť: | Drůbež |
| Kategorie produktu: | Veterinární krmivo, Suché krmivo |
| Bez umělých barviv: | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Množství: | 1 |
| Varování: | Skladujte na suchém a chladném místě., Nedovolte dětem ani jiným zvířatům, aby výrobek jedly., Výrobek vždy uchovávejte v těsně uzavřené nádobě. |
| Bílkoviny: | 29% |
| Hrubý popel: | 6,4% |
| Vápník: | 0,85% |
| Obsah tuku: | 15% |
| Hrubá vláknina: | 5,4% |
| Fosfor: | 0,65% |
