ROYAL CANIN Cat Gastrointestinal Kitten VHN - suché krmivo pro kočky - 400g
Kód: DLZROYKSK0051Detailní popis produktu
ROYAL CANIN Cat Gastrointestinal Kitten VHN - suché krmivo pro kočky - 400g| Typ balení | Taška |
| Specifické potřeby zvířete | Střevní malabsorpce, Období růstu |
| Hmotnost | 400 g |
| Bez cukru | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Kočičí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Další funkce | Podpora trávení, Gastrointestinální problémy, Období růstu |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Bezlepkový | Ne |
| Kategorie produktu | Suché krmivo |
| Kategorie | Pro kočky |
| Bez sóji | Ne |
| Řada | ROYAL CANIN Veterinary, ROYAL CANIN Gastrointenstinal |
| Stáří zvířete | Junior |
| Forma dávkování | Pevný |
| Hlavní příchuť | Drůbež |
| Rozsah hmotnosti | 201 g - 499 g |
| Varování | Skladujte na suchém a chladném místě., Nedovolte dětem ani jiným zvířatům, aby výrobek jedly., Zajistěte čerstvou pitnou vodu., Výrobek vždy uchovávejte v těsně uzavřené nádobě., Uchovávejte mimo dosah dětí. |
| Obsah tuku | 24% |
| Hrubý popel | 8,7% |
| Bílkoviny | 35% |
| Hrubá vláknina | 2% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 3182550906241 |
| Typ balení: | Taška |
| Specifické potřeby zvířete: | Střevní malabsorpce, Období růstu |
| Hmotnost: | 400 g |
| Bez cukru: | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Kočičí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Další funkce: | Podpora trávení, Gastrointestinální problémy, Období růstu |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Bezlepkový: | Ne |
| Kategorie produktu: | Suché krmivo |
| Kategorie: | Pro kočky |
| Bez sóji: | Ne |
| Řada: | ROYAL CANIN Veterinary, ROYAL CANIN Gastrointenstinal |
| Stáří zvířete: | Junior |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Hlavní příchuť: | Drůbež |
| Rozsah hmotnosti: | 201 g - 499 g |
| Varování: | Skladujte na suchém a chladném místě., Nedovolte dětem ani jiným zvířatům, aby výrobek jedly., Zajistěte čerstvou pitnou vodu., Výrobek vždy uchovávejte v těsně uzavřené nádobě., Uchovávejte mimo dosah dětí. |
| Obsah tuku: | 24% |
| Hrubý popel: | 8,7% |
| Bílkoviny: | 35% |
| Hrubá vláknina: | 2% |
