ROYAL CANIN Ageing 11+ - suché krmivo pro kočky - 2kg
Kód: DLKROYKAS0003Detailní popis produktu
ROYAL CANIN Ageing 11+ - suché krmivo pro kočky - 2kg| Kategorie | Pro kočky |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Řada | ROYAL CANIN Feline Health Nutrition |
| Další funkce | Podpora imunity, Pro seniory, Podpora kloubů |
| Kočičí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Kategorie produktu | Suché krmivo |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Specifické potřeby zvířete | Podpora chuti k jídlu, Ochrana ledvin, Ochrana kloubů, Silná imunita |
| Bez sóji | Ne |
| Bezlepkový | Ne |
| Hlavní příchuť | Drůbež |
| Forma dávkování | Pevný |
| Stáří zvířete | Senior |
| Bez cukru | Ano |
| Hmotnost | 2 kg |
| Veterinární klasifikace | Kompletní krmivo |
| Typ balení | Taška |
| Varování | Uchovávejte mimo dosah dětí., Nedovolte dětem ani jiným zvířatům, aby výrobek jedly., Skladujte na suchém a chladném místě., Výrobek vždy uchovávejte v těsně uzavřené nádobě., Zajistěte čerstvou pitnou vodu. |
| Hrubý popel | 6,1% |
| Hrubá vláknina | 2,9% |
| Obsah tuku | 17% |
| Bílkoviny | 30% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 3182551066005 |
| Kategorie: | Pro kočky |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Řada: | ROYAL CANIN Feline Health Nutrition |
| Další funkce: | Podpora imunity, Pro seniory, Podpora kloubů |
| Kočičí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Kategorie produktu: | Suché krmivo |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Specifické potřeby zvířete: | Podpora chuti k jídlu, Ochrana ledvin, Ochrana kloubů, Silná imunita |
| Bez sóji: | Ne |
| Bezlepkový: | Ne |
| Hlavní příchuť: | Drůbež |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Stáří zvířete: | Senior |
| Bez cukru: | Ano |
| Hmotnost: | 2 kg |
| Veterinární klasifikace: | Kompletní krmivo |
| Typ balení: | Taška |
| Varování: | Uchovávejte mimo dosah dětí., Nedovolte dětem ani jiným zvířatům, aby výrobek jedly., Skladujte na suchém a chladném místě., Výrobek vždy uchovávejte v těsně uzavřené nádobě., Zajistěte čerstvou pitnou vodu. |
| Hrubý popel: | 6,1% |
| Hrubá vláknina: | 2,9% |
| Obsah tuku: | 17% |
| Bílkoviny: | 30% |
