PURINA Pro Plan Veterinary Diets Feline HA St/Ox Hypoallergenic - Suché krmivo pro kočky - 1,3 kg
Kód: DLZPUIKSK0012Detailní popis produktu
PURINA Pro Plan Veterinary Diets Feline HA St/Ox Hypoallergenic - Suché krmivo pro kočky - 1,3 kg| Typ zvířete | Kočka |
| Příchuť krmiva | Rýže |
| Bezlepkový | Ne |
| Specifické potřeby zvířete | Snížení potravinové intolerance, Potravinová alergie |
| Účinky na zdraví | Léčba alergie |
| Hmotnost | 1,3 kg |
| Další funkce | Vlasy a kůže, Alergie, Podpora trávení |
| Kočičí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Typ balení | Taška |
| Bez konzervačních látek | Ano |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Kategorie | Pro kočky |
| Hlavní příchuť | Rostlina |
| Bez sóji | Ne |
| Fáze života zvířete | Dospělá |
| Kategorie produktu | Suché krmivo, Veterinární krmivo |
| Rozsah hmotnosti | 1 kg - 1,9 kg |
| Forma dávkování | Pevný |
| Stáří zvířete | Dospělí, Senior |
| Bez cukru | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Řada | PURINA Pro Plan Veterinary Diets |
| Varování | Nedovolte dětem ani jiným zvířatům, aby výrobek jedly., Skladujte na suchém a chladném místě., Výrobek vždy uchovávejte v těsně uzavřené nádobě. |
| Hrubá vláknina | 3% |
| Hrubý popel | 8% |
| Obsah tuku | 10% |
| Bílkoviny | 35% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 7613035154506 |
| Typ zvířete: | Kočka |
| Příchuť krmiva: | Rýže |
| Bezlepkový: | Ne |
| Specifické potřeby zvířete: | Snížení potravinové intolerance, Potravinová alergie |
| Účinky na zdraví: | Léčba alergie |
| Hmotnost: | 1,3 kg |
| Další funkce: | Vlasy a kůže, Alergie, Podpora trávení |
| Kočičí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Typ balení: | Taška |
| Bez konzervačních látek: | Ano |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Kategorie: | Pro kočky |
| Hlavní příchuť: | Rostlina |
| Bez sóji: | Ne |
| Fáze života zvířete: | Dospělá |
| Kategorie produktu: | Suché krmivo, Veterinární krmivo |
| Rozsah hmotnosti: | 1 kg - 1,9 kg |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Stáří zvířete: | Dospělí, Senior |
| Bez cukru: | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Řada: | PURINA Pro Plan Veterinary Diets |
| Varování: | Nedovolte dětem ani jiným zvířatům, aby výrobek jedly., Skladujte na suchém a chladném místě., Výrobek vždy uchovávejte v těsně uzavřené nádobě. |
| Hrubá vláknina: | 3% |
| Hrubý popel: | 8% |
| Obsah tuku: | 10% |
| Bílkoviny: | 35% |
