Orijen Original 6 kg Dospělý jedinec Kuřecí maso, Na ryby, Turecko
Kód: DLZORJKSK0004Detailní popis produktu
Orijen Original 6 kg Dospělý jedinec Kuřecí maso, Na ryby, Turecko| Příchuť krmiva | Turecko, Kuřecí maso, Na ryby |
| Fáze života zvířete | Dospělá |
| Typ balení | Taška |
| Hmotnost | 6 kg |
| Kategorie produktu | Suché krmivo |
| Další funkce | Přecitlivělost na potraviny, Bez obilovin |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Stáří zvířete | V každém věku, Senior |
| Rozsah hmotnosti | 5 kg - 9,9 kg |
| Velikost plemene | Vhodné pro všechna plemena |
| Hlavní příchuť | Kuře |
| Varování | Skladujte na suchém a chladném místě., Zajistěte čerstvou pitnou vodu., Uchovávejte mimo dosah dětí. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 064992182601 |
| Příchuť krmiva: | Turecko, Kuřecí maso, Na ryby |
| Fáze života zvířete: | Dospělá |
| Typ balení: | Taška |
| Hmotnost: | 6 kg |
| Kategorie produktu: | Suché krmivo |
| Další funkce: | Přecitlivělost na potraviny, Bez obilovin |
| Kategorie: | Pro vašeho psa |
| Stáří zvířete: | V každém věku, Senior |
| Rozsah hmotnosti: | 5 kg - 9,9 kg |
| Velikost plemene: | Vhodné pro všechna plemena |
| Hlavní příchuť: | Kuře |
| Varování: | Skladujte na suchém a chladném místě., Zajistěte čerstvou pitnou vodu., Uchovávejte mimo dosah dětí. |
