Josera Senior suché krmivo pro kočky 10 kg Kukuřice, Játra, Rýže
Kód: DLZJOSKSK0014Detailní popis produktu
Josera Senior suché krmivo pro kočky 10 kg Kukuřice, Játra, Rýže| Rozsah hmotnosti | 5 kg - 9,9 kg |
| Kategorie | Pro kočky |
| Řada | JOSERA Super Premium |
| Příchuť krmiva | Játra, Rýže, Kukuřice |
| Kočičí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Obsahuje vitamíny | Vitamín E, Vitamín C |
| Hmotnost | 10 kg |
| Hlavní příchuť | Kuře |
| Fáze života zvířete | Senior |
| Kategorie produktu | Suché krmivo |
| Typ balení | Taška |
| Další funkce | Pro seniory, Bez lepku |
| Stáří zvířete | Senior |
| Varování | Skladujte na suchém a chladném místě., Zajistěte čerstvou pitnou vodu., Uchovávejte mimo dosah dětí. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 4032254757856 |
| Rozsah hmotnosti: | 5 kg - 9,9 kg |
| Kategorie: | Pro kočky |
| Řada: | JOSERA Super Premium |
| Příchuť krmiva: | Játra, Rýže, Kukuřice |
| Kočičí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Obsahuje vitamíny: | Vitamín E, Vitamín C |
| Hmotnost: | 10 kg |
| Hlavní příchuť: | Kuře |
| Fáze života zvířete: | Senior |
| Kategorie produktu: | Suché krmivo |
| Typ balení: | Taška |
| Další funkce: | Pro seniory, Bez lepku |
| Stáří zvířete: | Senior |
| Varování: | Skladujte na suchém a chladném místě., Zajistěte čerstvou pitnou vodu., Uchovávejte mimo dosah dětí. |
