Josera NatureCat suché krmivo pro kočky Na ryby - 10kg
Kód: AMABEZKAR4047Detailní popis produktu
Josera NatureCat suché krmivo pro kočky Na ryby - 10kg| Hlavní příchuť | Kuře |
| Další funkce | Přecitlivělost na potraviny, Kontrola bezoárů, Bez lepku, Bez obilovin |
| Kategorie | Pro kočky |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Kategorie produktu | Suché krmivo |
| Hmotnost | 10 kg |
| Typ balení | Taška |
| Příchuť krmiva | Na ryby |
| Účinky na zdraví | Celkový zdravotní stav |
| Množství | 1 |
| Varování | Skladujte na suchém a chladném místě., Uchovávejte mimo dosah dětí., Zajistěte čerstvou pitnou vodu. |
| Řada | JOSERA Super Premium |
| Bílkoviny | 30% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 4032254749288 |
| Hlavní příchuť: | Kuře |
| Další funkce: | Přecitlivělost na potraviny, Kontrola bezoárů, Bez lepku, Bez obilovin |
| Kategorie: | Pro kočky |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Rozsah hmotnosti: | 10 kg - 15,9 kg |
| Kategorie produktu: | Suché krmivo |
| Hmotnost: | 10 kg |
| Typ balení: | Taška |
| Příchuť krmiva: | Na ryby |
| Účinky na zdraví: | Celkový zdravotní stav |
| Množství: | 1 |
| Varování: | Skladujte na suchém a chladném místě., Uchovávejte mimo dosah dětí., Zajistěte čerstvou pitnou vodu. |
| Řada: | JOSERA Super Premium |
| Bílkoviny: | 30% |
