Josera Minette Kitten 10 kg
Kód: DLZJOSKAR0001Detailní popis produktu
Josera Minette Kitten 10 kg| Hlavní příchuť | Kuře |
| Další funkce | Kontrola bezoárů, Bez lepku, Těhotenství a kojení |
| Kategorie | Pro kočky |
| Rozsah hmotnosti | 5 kg - 9,9 kg |
| Bez obilovin | Ano |
| Typ balení | Taška |
| Příchuť krmiva | Drůbež |
| Stáří zvířete | Junior |
| Obsahuje vitamíny | Vitamín B9 (kyselina listová), Vitamín B3, Vitamín B6, Vitamín D3, Vitamín B1, Vitamín B2, Vitamín A, Vitamín B12, Vitamín E |
| Hmotnost | 10 kg |
| Kategorie produktu | Suché krmivo |
| Varování | Uchovávejte mimo dosah dětí., Zajistěte čerstvou pitnou vodu., Skladujte na suchém a chladném místě. |
| Řada | JOSERA Super Premium |
| Obsah zinku | 150 mg/kg |
| Obsah biotinu | 1000 μg/kg |
| Obsah vitamínu B12 | 100 μg/kg |
| Obsah riboflavinu (vitamín B2) | 20 mg/kg |
| Obsah tuku | 22% |
| Bílkoviny | 35% |
| Vápník | 1,4% |
| Fosfor | 1,1% |
| Obsah jódu | 1,8 mg/kg |
| Obsah vitamínu A | 24000 IU/kg |
| Metabolizovatelná energie (ME) | 17,5 MJ/kg, 4175 kcal/kg |
| Obsah kyseliny listové (vitamín B9) | 5 mg/kg |
| Obsah Thiaminu (vitamín B1) | 15 mg/kg |
| Obsah selénu | 0,25 mg/kg |
| Obsah železa | 175 mg/kg |
| Obsah mědi | 18 mg/kg |
| Obsah kyseliny pantothenové (vitamín B5) | 50 mg/kg |
| Obsah vitamínu E | 220 mg/kg |
| Hrubý popel | 7% |
| Obsah manganu | 15 mg/kg |
| Obsah vitamínu D3 | 1800 IU/kg |
| Obsah niacinu (vitamín B3) | 90 mg/kg |
| Obsah taurinu | 1600 mg/kg |
| Obsah vitamínu B6 | 20 mg/kg |
| Hrubá vláknina | 2% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 4032254748960 |
| Hlavní příchuť: | Kuře |
| Další funkce: | Kontrola bezoárů, Bez lepku, Těhotenství a kojení |
| Kategorie: | Pro kočky |
| Rozsah hmotnosti: | 5 kg - 9,9 kg |
| Bez obilovin: | Ano |
| Typ balení: | Taška |
| Příchuť krmiva: | Drůbež |
| Stáří zvířete: | Junior |
| Obsahuje vitamíny: | Vitamín B9 (kyselina listová), Vitamín B3, Vitamín B6, Vitamín D3, Vitamín B1, Vitamín B2, Vitamín A, Vitamín B12, Vitamín E |
| Hmotnost: | 10 kg |
| Kategorie produktu: | Suché krmivo |
| Varování: | Uchovávejte mimo dosah dětí., Zajistěte čerstvou pitnou vodu., Skladujte na suchém a chladném místě. |
| Řada: | JOSERA Super Premium |
| Obsah zinku: | 150 mg/kg |
| Obsah biotinu: | 1000 μg/kg |
| Obsah vitamínu B12: | 100 μg/kg |
| Obsah riboflavinu (vitamín B2): | 20 mg/kg |
| Obsah tuku: | 22% |
| Bílkoviny: | 35% |
| Vápník: | 1,4% |
| Fosfor: | 1,1% |
| Obsah jódu: | 1,8 mg/kg |
| Obsah vitamínu A: | 24000 IU/kg |
| Metabolizovatelná energie (ME): | 17,5 MJ/kg, 4175 kcal/kg |
| Obsah kyseliny listové (vitamín B9): | 5 mg/kg |
| Obsah Thiaminu (vitamín B1): | 15 mg/kg |
| Obsah selénu: | 0,25 mg/kg |
| Obsah železa: | 175 mg/kg |
| Obsah mědi: | 18 mg/kg |
| Obsah kyseliny pantothenové (vitamín B5): | 50 mg/kg |
| Obsah vitamínu E: | 220 mg/kg |
| Hrubý popel: | 7% |
| Obsah manganu: | 15 mg/kg |
| Obsah vitamínu D3: | 1800 IU/kg |
| Obsah niacinu (vitamín B3): | 90 mg/kg |
| Obsah taurinu: | 1600 mg/kg |
| Obsah vitamínu B6: | 20 mg/kg |
| Hrubá vláknina: | 2% |
