JOSERA Léger - suché krmivo pro kočky - 2kg
Kód: DLZJOSKDK0009Detailní popis produktu
JOSERA Léger - suché krmivo pro kočky - 2kg| Hmotnost | 2 kg |
| Typ balení | Taška |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Specifické potřeby zvířete | Pomáhá udržovat zdravou hmotnost, Sklon k nadváze, Celkové zdraví |
| Forma dávkování | Pevný |
| Kočičí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Bezlepkový | Ano |
| Bez sóji | Ano |
| Bez cukru | Ano |
| Veterinární klasifikace | Kompletní krmivo |
| Další funkce | Nadváha, Celkový zdravotní stav, Bez lepku |
| Kategorie | Pro kočky |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Kategorie produktu | Suché krmivo |
| Hlavní příchuť | Drůbež |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Varování | Skladujte na suchém a chladném místě., Nedovolte dětem ani jiným zvířatům, aby výrobek jedly., Výrobek vždy uchovávejte v těsně uzavřené nádobě., Zajistěte čerstvou pitnou vodu., Uchovávejte mimo dosah dětí. |
| Hrubá vláknina | 5,8% |
| Bílkoviny | 35% |
| Obsah tuku | 10% |
| Hrubý popel | 6,8% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 4032254749486 |
| Hmotnost: | 2 kg |
| Typ balení: | Taška |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Specifické potřeby zvířete: | Pomáhá udržovat zdravou hmotnost, Sklon k nadváze, Celkové zdraví |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Kočičí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Bezlepkový: | Ano |
| Bez sóji: | Ano |
| Bez cukru: | Ano |
| Veterinární klasifikace: | Kompletní krmivo |
| Další funkce: | Nadváha, Celkový zdravotní stav, Bez lepku |
| Kategorie: | Pro kočky |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Kategorie produktu: | Suché krmivo |
| Hlavní příchuť: | Drůbež |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Varování: | Skladujte na suchém a chladném místě., Nedovolte dětem ani jiným zvířatům, aby výrobek jedly., Výrobek vždy uchovávejte v těsně uzavřené nádobě., Zajistěte čerstvou pitnou vodu., Uchovávejte mimo dosah dětí. |
| Hrubá vláknina: | 5,8% |
| Bílkoviny: | 35% |
| Obsah tuku: | 10% |
| Hrubý popel: | 6,8% |
