Josera 4032254755005 suché krmivo pro kočky 2 kg Kotě Drůbež
Kód: DLZJOSKDK0002Detailní popis produktu
Josera 4032254755005 suché krmivo pro kočky 2 kg Kotě Drůbež| Fáze života zvířete | Kotě |
| Příchuť krmiva | Drůbež |
| Kategorie produktu | Suché krmivo |
| Hmotnost | 2 kg |
| Obsahuje vitamíny | Vitamín D3, Vitamín A, Vitamín E |
| Hlavní příchuť | Kuře |
| Typ balení | Taška |
| Stáří zvířete | Junior |
| Další funkce | Bez lepku, Přecitlivělost na potraviny, Kontrola bezoárů, Bez obilovin |
| Řada | JOSERA Super Premium |
| Kategorie | Pro kočky |
| Rozsah hmotnosti | 1 kg - 1,9 kg |
| Množství | 1 |
| Varování | Skladujte na suchém a chladném místě., Zajistěte čerstvou pitnou vodu., Uchovávejte mimo dosah dětí. |
| Bílkoviny | 36% |
| Obsah vitamínu E | 220 mg/kg |
| Obsah vitamínu D3 | 1800 IU/kg |
| Hrubý popel | 7% |
| Hrubá vláknina | 2% |
| Obsah tuku | 22% |
| Obsah vitamínu A | 24000 IU/kg |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 4032254755005 |
| Fáze života zvířete: | Kotě |
| Příchuť krmiva: | Drůbež |
| Kategorie produktu: | Suché krmivo |
| Hmotnost: | 2 kg |
| Obsahuje vitamíny: | Vitamín D3, Vitamín A, Vitamín E |
| Hlavní příchuť: | Kuře |
| Typ balení: | Taška |
| Stáří zvířete: | Junior |
| Další funkce: | Bez lepku, Přecitlivělost na potraviny, Kontrola bezoárů, Bez obilovin |
| Řada: | JOSERA Super Premium |
| Kategorie: | Pro kočky |
| Rozsah hmotnosti: | 1 kg - 1,9 kg |
| Množství: | 1 |
| Varování: | Skladujte na suchém a chladném místě., Zajistěte čerstvou pitnou vodu., Uchovávejte mimo dosah dětí. |
| Bílkoviny: | 36% |
| Obsah vitamínu E: | 220 mg/kg |
| Obsah vitamínu D3: | 1800 IU/kg |
| Hrubý popel: | 7% |
| Hrubá vláknina: | 2% |
| Obsah tuku: | 22% |
| Obsah vitamínu A: | 24000 IU/kg |
