HILL'S PRESCRIPTION DIET Feline d/d Suché krmivo pro kočky Kachna, Hrách 1,5 kg
Kód: DLZHLSKSK0035Detailní popis produktu
HILL'S PRESCRIPTION DIET Feline d/d Suché krmivo pro kočky Kachna, Hrách 1,5 kg| Typ zvířete | Kočka |
| Typ produktu | Suché potraviny |
| Hlavní příchuť | Kachna |
| Velikost plemene | Všechny velikosti (2 - 80 kg), Vhodné pro všechna plemena |
| Kategorie produktu | Suché krmivo, Veterinární krmivo |
| Hmotnost | 1,5 kg |
| Účinky na zdraví | Zklidnění zánětlivých stavů kůže |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Řada | Hill's Prescription Diet |
| Příchuť krmiva | Hrách, Kachna |
| Specifické potřeby zvířete | Alergický |
| Fáze života zvířete | Dospělá |
| Kočičí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Bez umělých barviv | Ano, Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Rozsah hmotnosti | 1 kg - 1,9 kg |
| Typ balení | Taška |
| Další funkce | Alergie |
| Kategorie | Pro kočky |
| Varování | Zajistěte čerstvou pitnou vodu., Uchovávejte mimo dosah dětí., Skladujte na suchém a chladném místě. |
| Bez konzervačních látek | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Laktóza zdarma | Žádné údaje |
| Hrubý popel | 6,7% |
| Bílkoviny | 36% |
| Bez cukru | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Hrubá vláknina | 1,3% |
| Žádné umělé přísady | Žádné dostupné údaje |
| Obsah tuku | 19,4% |
| Bezlepkový | Nejsou k dispozici žádné údaje |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 052742027180 |
| Typ zvířete: | Kočka |
| Typ produktu: | Suché potraviny |
| Hlavní příchuť: | Kachna |
| Velikost plemene: | Všechny velikosti (2 - 80 kg), Vhodné pro všechna plemena |
| Kategorie produktu: | Suché krmivo, Veterinární krmivo |
| Hmotnost: | 1,5 kg |
| Účinky na zdraví: | Zklidnění zánětlivých stavů kůže |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Řada: | Hill's Prescription Diet |
| Příchuť krmiva: | Hrách, Kachna |
| Specifické potřeby zvířete: | Alergický |
| Fáze života zvířete: | Dospělá |
| Kočičí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Bez umělých barviv: | Ano, Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Rozsah hmotnosti: | 1 kg - 1,9 kg |
| Typ balení: | Taška |
| Další funkce: | Alergie |
| Kategorie: | Pro kočky |
| Varování: | Zajistěte čerstvou pitnou vodu., Uchovávejte mimo dosah dětí., Skladujte na suchém a chladném místě. |
| Bez konzervačních látek: | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Laktóza zdarma: | Žádné údaje |
| Hrubý popel: | 6,7% |
| Bílkoviny: | 36% |
| Bez cukru: | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Hrubá vláknina: | 1,3% |
| Žádné umělé přísady: | Žádné dostupné údaje |
| Obsah tuku: | 19,4% |
| Bezlepkový: | Nejsou k dispozici žádné údaje |
