HILL'S PD Gastrointestinal Biome - suché krmivo pro kočky - 1,5 kg
Kód: DLKHLSKAS0013Detailní popis produktu
HILL'S PD Gastrointestinal Biome - suché krmivo pro kočky - 1,5 kg| Rozsah hmotnosti | 1 kg - 1,9 kg |
| Kategorie produktu | Veterinární krmivo, Suché krmivo |
| Velikost plemene | Vhodné pro všechna plemena |
| Řada | Hill's Prescription Diet |
| Stáří zvířete | Dospělí, Senior |
| Hlavní příchuť | Kuře |
| Další funkce | Podpora trávení, Celkový zdravotní stav |
| Kategorie | Pro kočky |
| Hmotnost | 1,5 kg |
| Typ balení | Taška |
| Typ zvířete | Kočka |
| Bezlepkový | Ne |
| Bez sóji | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Bez konzervačních látek | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Příchuť krmiva | Kuřecí maso |
| Fáze života zvířete | Dospělá |
| Bez umělých barviv | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Bez cukru | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Kočičí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Forma dávkování | Pevný |
| Účinky na zdraví | Obnova střevní mikroflóry, podpora imunitního systému |
| Specifické potřeby zvířete | Střevní malabsorpce, Správné trávení, Stabilizace střevní bakteriální flóry |
| Varování | Zajistěte čerstvou pitnou vodu., Skladujte na suchém a chladném místě., Uchovávejte mimo dosah dětí. |
| Hrubý popel | 5,3% |
| Obsah tuku | 17,2% |
| Hrubá vláknina | 5,6% |
| Bílkoviny | 34,4% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 052742059518 |
| Rozsah hmotnosti: | 1 kg - 1,9 kg |
| Kategorie produktu: | Veterinární krmivo, Suché krmivo |
| Velikost plemene: | Vhodné pro všechna plemena |
| Řada: | Hill's Prescription Diet |
| Stáří zvířete: | Dospělí, Senior |
| Hlavní příchuť: | Kuře |
| Další funkce: | Podpora trávení, Celkový zdravotní stav |
| Kategorie: | Pro kočky |
| Hmotnost: | 1,5 kg |
| Typ balení: | Taška |
| Typ zvířete: | Kočka |
| Bezlepkový: | Ne |
| Bez sóji: | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Bez konzervačních látek: | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Příchuť krmiva: | Kuřecí maso |
| Fáze života zvířete: | Dospělá |
| Bez umělých barviv: | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Bez cukru: | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Kočičí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Účinky na zdraví: | Obnova střevní mikroflóry, podpora imunitního systému |
| Specifické potřeby zvířete: | Střevní malabsorpce, Správné trávení, Stabilizace střevní bakteriální flóry |
| Varování: | Zajistěte čerstvou pitnou vodu., Skladujte na suchém a chladném místě., Uchovávejte mimo dosah dětí. |
| Hrubý popel: | 5,3% |
| Obsah tuku: | 17,2% |
| Hrubá vláknina: | 5,6% |
| Bílkoviny: | 34,4% |
