HILL'S PD Food Sensitivities z/d - suché krmivo pro kočky - 1,5 kg
Kód: DLKHLSKAS0012Detailní popis produktu
HILL'S PD Food Sensitivities z/d - suché krmivo pro kočky - 1,5 kg| Řada | Hill's Prescription Diet |
| Kategorie | Pro kočky |
| Velikost plemene | Vhodné pro všechna plemena |
| Rozsah hmotnosti | 1 kg - 1,9 kg |
| Účinky na zdraví | Léčba alergie, Péče o trávicí soustavu |
| Hmotnost | 1,5 kg |
| Specifické potřeby zvířete | Potravinová alergie, Správné trávení, Ochrana trávicího traktu |
| Bezlepkový | Ne |
| Příchuť krmiva | Maso |
| Typ balení | Taška |
| Fáze života zvířete | Dospělá |
| Forma dávkování | Pevný |
| Stáří zvířete | Dospělí, Senior |
| Hlavní příchuť | Drůbež |
| Kategorie produktu | Veterinární krmivo, Suché krmivo |
| Bez cukru | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Bez sóji | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Bez konzervačních látek | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Kočičí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Typ zvířete | Kočka |
| Další funkce | Alergie, Podpora trávení, Přecitlivělost na potraviny |
| Bez umělých barviv | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Varování | Skladujte na suchém a chladném místě., Uchovávejte mimo dosah dětí., Zajistěte čerstvou pitnou vodu. |
| Hrubá vláknina | 2,4% |
| Bílkoviny | 32% |
| Hrubý popel | 5,9% |
| Obsah tuku | 15,3% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 052742059341 |
| Řada: | Hill's Prescription Diet |
| Kategorie: | Pro kočky |
| Velikost plemene: | Vhodné pro všechna plemena |
| Rozsah hmotnosti: | 1 kg - 1,9 kg |
| Účinky na zdraví: | Léčba alergie, Péče o trávicí soustavu |
| Hmotnost: | 1,5 kg |
| Specifické potřeby zvířete: | Potravinová alergie, Správné trávení, Ochrana trávicího traktu |
| Bezlepkový: | Ne |
| Příchuť krmiva: | Maso |
| Typ balení: | Taška |
| Fáze života zvířete: | Dospělá |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Stáří zvířete: | Dospělí, Senior |
| Hlavní příchuť: | Drůbež |
| Kategorie produktu: | Veterinární krmivo, Suché krmivo |
| Bez cukru: | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Bez sóji: | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Bez konzervačních látek: | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Kočičí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Typ zvířete: | Kočka |
| Další funkce: | Alergie, Podpora trávení, Přecitlivělost na potraviny |
| Bez umělých barviv: | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Varování: | Skladujte na suchém a chladném místě., Uchovávejte mimo dosah dětí., Zajistěte čerstvou pitnou vodu. |
| Hrubá vláknina: | 2,4% |
| Bílkoviny: | 32% |
| Hrubý popel: | 5,9% |
| Obsah tuku: | 15,3% |
