FARMINA Pumpkin N&D Neutered Quail - suché krmivo pro kočky - 5kg
Kód: DLZFRMKSK0009Detailní popis produktu
FARMINA Pumpkin N&D Neutered Quail - suché krmivo pro kočky - 5kg| Hmotnost | 5 kg |
| Typ balení | Taška |
| Specifické potřeby zvířete | Pomáhá udržovat zdravou hmotnost, Sterilizované |
| Rozsah hmotnosti | 5 kg - 9,9 kg |
| Kategorie produktu | Suché krmivo |
| Hlavní příchuť | Křepelky |
| Bezlepkový | Ano |
| Řada | FARMINA N&D Pumpkin |
| Další funkce | Bez obilovin, Nadváha, Sterilizace, Bez lepku |
| Forma dávkování | Pevný |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Bez cukru | Ano |
| Kategorie | Pro kočky |
| Bez sóji | Ano |
| Kočičí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Varování | Nedovolte dětem ani jiným zvířatům, aby výrobek jedly., Skladujte na suchém a chladném místě., Výrobek vždy uchovávejte v těsně uzavřené nádobě., Uchovávejte mimo dosah dětí., Zajistěte čerstvou pitnou vodu. |
| Hrubý popel | 8,7% |
| Bílkoviny | 46% |
| Obsažená vlhkost | 8% |
| Obsah tuku | 11% |
| Hrubá vláknina | 5,5% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 8010276036803 |
| Hmotnost: | 5 kg |
| Typ balení: | Taška |
| Specifické potřeby zvířete: | Pomáhá udržovat zdravou hmotnost, Sterilizované |
| Rozsah hmotnosti: | 5 kg - 9,9 kg |
| Kategorie produktu: | Suché krmivo |
| Hlavní příchuť: | Křepelky |
| Bezlepkový: | Ano |
| Řada: | FARMINA N&D Pumpkin |
| Další funkce: | Bez obilovin, Nadváha, Sterilizace, Bez lepku |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Bez cukru: | Ano |
| Kategorie: | Pro kočky |
| Bez sóji: | Ano |
| Kočičí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Varování: | Nedovolte dětem ani jiným zvířatům, aby výrobek jedly., Skladujte na suchém a chladném místě., Výrobek vždy uchovávejte v těsně uzavřené nádobě., Uchovávejte mimo dosah dětí., Zajistěte čerstvou pitnou vodu. |
| Hrubý popel: | 8,7% |
| Bílkoviny: | 46% |
| Obsažená vlhkost: | 8% |
| Obsah tuku: | 11% |
| Hrubá vláknina: | 5,5% |
