CANAGAN Free Range Chicken Kuře - suché krmivo pro kočky - 375g
Kód: DLKCGNKAS0007Detailní popis produktu
CANAGAN Free Range Chicken Kuře - suché krmivo pro kočky - 375g| Další funkce | Vlasy a kůže, Bez obilovin, Přecitlivělost na potraviny, Kontrola bezoárů, Podpora nervového systému, Bez lepku, Celkový zdravotní stav, Nemocné močové cesty, Podpora trávení, Podpora kloubů |
| Stáří zvířete | V každém věku |
| Hlavní příchuť | Kuře |
| Veterinární klasifikace | Kompletní krmivo |
| Kategorie | Pro kočky |
| Rozsah hmotnosti | 201 g - 499 g |
| Bez sóji | Ano |
| Kočičí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Bezlepkový | Ano |
| Bez cukru | Ano |
| Forma dávkování | Pevný |
| Kategorie produktu | Suché krmivo |
| Hmotnost | 375 g |
| Specifické potřeby zvířete | Srdce, Podpora nervového systému, Ochrana kloubů, Kůže a srst, Kontrola funkce močových cest, Ochrana trávicího traktu, Ochrana močového systému, problém infekcí, období růstu |
| Typ balení | Taška |
| Varování | Skladujte na suchém a chladném místě., Výrobek vždy uchovávejte v těsně uzavřené nádobě., Nedovolte dětem ani jiným zvířatům, aby výrobek jedly., Zajistěte čerstvou pitnou vodu., Uchovávejte mimo dosah dětí. |
| Bílkoviny | 37% |
| Obsažená vlhkost | 7% |
| Hrubá vláknina | 1,5% |
| Obsah tuku | 19% |
| Hrubý popel | 9,5% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5029044000291 |
| Další funkce: | Vlasy a kůže, Bez obilovin, Přecitlivělost na potraviny, Kontrola bezoárů, Podpora nervového systému, Bez lepku, Celkový zdravotní stav, Nemocné močové cesty, Podpora trávení, Podpora kloubů |
| Stáří zvířete: | V každém věku |
| Hlavní příchuť: | Kuře |
| Veterinární klasifikace: | Kompletní krmivo |
| Kategorie: | Pro kočky |
| Rozsah hmotnosti: | 201 g - 499 g |
| Bez sóji: | Ano |
| Kočičí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Bezlepkový: | Ano |
| Bez cukru: | Ano |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Kategorie produktu: | Suché krmivo |
| Hmotnost: | 375 g |
| Specifické potřeby zvířete: | Srdce, Podpora nervového systému, Ochrana kloubů, Kůže a srst, Kontrola funkce močových cest, Ochrana trávicího traktu, Ochrana močového systému, problém infekcí, období růstu |
| Typ balení: | Taška |
| Varování: | Skladujte na suchém a chladném místě., Výrobek vždy uchovávejte v těsně uzavřené nádobě., Nedovolte dětem ani jiným zvířatům, aby výrobek jedly., Zajistěte čerstvou pitnou vodu., Uchovávejte mimo dosah dětí. |
| Bílkoviny: | 37% |
| Obsažená vlhkost: | 7% |
| Hrubá vláknina: | 1,5% |
| Obsah tuku: | 19% |
| Hrubý popel: | 9,5% |
