CANAGAN Free Range Chicken Kuře - suché krmivo pro kočky - 1,5kg
Kód: DLKCGNKAS0008Detailní popis produktu
CANAGAN Free Range Chicken Kuře - suché krmivo pro kočky - 1,5kg| Typ balení | Taška |
| Specifické potřeby zvířete | Ochrana trávicího traktu, Kůže a srst, Srdce, Podpora nervového systému, Ochrana kloubů, Ochrana močového systému, problém infekcí, období růstu, Kontrola funkce močových cest |
| Hmotnost | 1,5 kg |
| Kočičí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Veterinární klasifikace | Kompletní krmivo |
| Kategorie produktu | Suché krmivo |
| Bezlepkový | Ano |
| Bez sóji | Ano |
| Hlavní příchuť | Kuře |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Forma dávkování | Pevný |
| Stáří zvířete | V každém věku |
| Bez cukru | Ano |
| Další funkce | Přecitlivělost na potraviny, Celkový zdravotní stav, Podpora trávení, Nemocné močové cesty, Vlasy a kůže, Bez obilovin, Bez lepku, Kontrola bezoárů, Podpora kloubů, Podpora nervového systému |
| Rozsah hmotnosti | 1 kg - 1,9 kg |
| Kategorie | Pro kočky |
| Varování | Výrobek vždy uchovávejte v těsně uzavřené nádobě., Nedovolte dětem ani jiným zvířatům, aby výrobek jedly., Uchovávejte mimo dosah dětí., Skladujte na suchém a chladném místě., Zajistěte čerstvou pitnou vodu. |
| Hrubý popel | 9,5% |
| Obsažená vlhkost | 7% |
| Bílkoviny | 37% |
| Obsah tuku | 19% |
| Hrubá vláknina | 1,5% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5029044000314 |
| Typ balení: | Taška |
| Specifické potřeby zvířete: | Ochrana trávicího traktu, Kůže a srst, Srdce, Podpora nervového systému, Ochrana kloubů, Ochrana močového systému, problém infekcí, období růstu, Kontrola funkce močových cest |
| Hmotnost: | 1,5 kg |
| Kočičí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Veterinární klasifikace: | Kompletní krmivo |
| Kategorie produktu: | Suché krmivo |
| Bezlepkový: | Ano |
| Bez sóji: | Ano |
| Hlavní příchuť: | Kuře |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Stáří zvířete: | V každém věku |
| Bez cukru: | Ano |
| Další funkce: | Přecitlivělost na potraviny, Celkový zdravotní stav, Podpora trávení, Nemocné močové cesty, Vlasy a kůže, Bez obilovin, Bez lepku, Kontrola bezoárů, Podpora kloubů, Podpora nervového systému |
| Rozsah hmotnosti: | 1 kg - 1,9 kg |
| Kategorie: | Pro kočky |
| Varování: | Výrobek vždy uchovávejte v těsně uzavřené nádobě., Nedovolte dětem ani jiným zvířatům, aby výrobek jedly., Uchovávejte mimo dosah dětí., Skladujte na suchém a chladném místě., Zajistěte čerstvou pitnou vodu. |
| Hrubý popel: | 9,5% |
| Obsažená vlhkost: | 7% |
| Bílkoviny: | 37% |
| Obsah tuku: | 19% |
| Hrubá vláknina: | 1,5% |
