BOZITA Indoor & Sterilised Chicken - suché krmivo pro kočky - 10kg
Kód: DLSBZTZWI0098Detailní popis produktu
BOZITA Indoor & Sterilised Chicken - suché krmivo pro kočky - 10kg| Typ balení | Taška |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Kategorie produktu | Suché krmivo |
| Bez cukru | Ano |
| Kočičí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Specifické potřeby zvířete | Sklon k nadváze, Kočka, která nechodí ven, Sterilizované, Pomáhá udržovat zdravou hmotnost |
| Bez sóji | Ano |
| Forma dávkování | Pevný |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Další funkce | Nadváha, Vnitřní kočky, Sterilizace |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Hmotnost | 10 kg |
| Kategorie | Pro kočky |
| Hlavní příchuť | Kuře |
| Bezlepkový | Ne |
| Veterinární klasifikace | Kompletní krmivo |
| Varování | Uchovávejte mimo dosah dětí., Zajistěte čerstvou pitnou vodu., Výrobek vždy uchovávejte v těsně uzavřené nádobě., Nedovolte dětem ani jiným zvířatům, aby výrobek jedly., Skladujte na suchém a chladném místě. |
| Obsažená vlhkost | 9% |
| Hrubý popel | 7% |
| Bílkoviny | 32% |
| Obsah tuku | 14% |
| Hrubá vláknina | 3,5% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 7311030317314 |
| Typ balení: | Taška |
| Rozsah hmotnosti: | 10 kg - 15,9 kg |
| Kategorie produktu: | Suché krmivo |
| Bez cukru: | Ano |
| Kočičí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Specifické potřeby zvířete: | Sklon k nadváze, Kočka, která nechodí ven, Sterilizované, Pomáhá udržovat zdravou hmotnost |
| Bez sóji: | Ano |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Další funkce: | Nadváha, Vnitřní kočky, Sterilizace |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Hmotnost: | 10 kg |
| Kategorie: | Pro kočky |
| Hlavní příchuť: | Kuře |
| Bezlepkový: | Ne |
| Veterinární klasifikace: | Kompletní krmivo |
| Varování: | Uchovávejte mimo dosah dětí., Zajistěte čerstvou pitnou vodu., Výrobek vždy uchovávejte v těsně uzavřené nádobě., Nedovolte dětem ani jiným zvířatům, aby výrobek jedly., Skladujte na suchém a chladném místě. |
| Obsažená vlhkost: | 9% |
| Hrubý popel: | 7% |
| Bílkoviny: | 32% |
| Obsah tuku: | 14% |
| Hrubá vláknina: | 3,5% |
