BOZITA Indoor & Sterilised Chicken – suché krmivo pro kočku – 2 kg
Kód: DLSBZTZWI0061Detailní popis produktu
BOZITA Indoor & Sterilised Chicken – suché krmivo pro kočku – 2 kg| Stáří zvířete | Dospělí |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Kategorie produktu | Suché krmivo |
| Hlavní příchuť | Kuře |
| Další funkce | Podpora imunity, Sterilizace, Nadváha, Vnitřní kočky, Celkový zdravotní stav |
| Typ balení | Taška |
| Bezlepkový | Ne |
| Hmotnost | 2 kg |
| Forma dávkování | Pevný |
| Bez cukru | Ano |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Specifické potřeby zvířete | Sklon k nadváze, Kočka, která nechodí ven, Pomáhá udržovat zdravou hmotnost, Sterilizované |
| Kočičí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Bez sóji | Ano |
| Veterinární klasifikace | Kompletní krmivo |
| Kategorie | Pro kočky |
| Varování | Zajistěte čerstvou pitnou vodu., Skladujte na suchém a chladném místě., Uchovávejte mimo dosah dětí., Výrobek vždy uchovávejte v těsně uzavřené nádobě., Nedovolte dětem ani jiným zvířatům, aby výrobek jedly. |
| Bílkoviny | 32% |
| Hrubý popel | 7% |
| Hrubá vláknina | 3,5% |
| Obsažená vlhkost | 9% |
| Obsah tuku | 14% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 7311030317215 |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Kategorie produktu: | Suché krmivo |
| Hlavní příchuť: | Kuře |
| Další funkce: | Podpora imunity, Sterilizace, Nadváha, Vnitřní kočky, Celkový zdravotní stav |
| Typ balení: | Taška |
| Bezlepkový: | Ne |
| Hmotnost: | 2 kg |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Bez cukru: | Ano |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Specifické potřeby zvířete: | Sklon k nadváze, Kočka, která nechodí ven, Pomáhá udržovat zdravou hmotnost, Sterilizované |
| Kočičí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Bez sóji: | Ano |
| Veterinární klasifikace: | Kompletní krmivo |
| Kategorie: | Pro kočky |
| Varování: | Zajistěte čerstvou pitnou vodu., Skladujte na suchém a chladném místě., Uchovávejte mimo dosah dětí., Výrobek vždy uchovávejte v těsně uzavřené nádobě., Nedovolte dětem ani jiným zvířatům, aby výrobek jedly. |
| Bílkoviny: | 32% |
| Hrubý popel: | 7% |
| Hrubá vláknina: | 3,5% |
| Obsažená vlhkost: | 9% |
| Obsah tuku: | 14% |
